Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál ma már tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ma már tényleg az egyik legfontosabb a külső?

Figyelt kérdés

Mielőtt félre értitek, nem azért kérdezem mert ronda vagyok , csak kíváncsi :D

18/F



2012. márc. 7. 15:55
 1/7 anonim válasza:
én egy 16 éves csajszi vok de mindig a kulsot nézem mert ha jol néz ki de egy bunko akkor elmehet a pics@ba
2012. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt mutatja az ábra.Egymás csiklóját méregetik,meg egymás kisajkait.Ezt valahogy sikerült átvenniük tőlünk férfiaktól.Mondjuk nem is csodálom,manapság már nincs éles határvonal férfi és nő között.A fiatal srácok egymás pö/csét verik,a lányok meg kardoznak a csiklójukkal.
2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit átfogalmaznám a kérdésed, ha nem bánod.


"A lányoknál tényleg a külső a legfontosabb?"

Na erre írom a válaszom : IGEN

18/F

2012. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

14-18 : 70% kulso-30% penz

18-24 : 50% kulso-50% penz

24+ : 30% kulso-70% penz

2012. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze hogy az egyik legfontosabb. a pasiknál nem? mármint nem az a lényeg hogy minél izmosabb meg jóképűbb legyen. mesébe illő gyönyörű szemek és fogsor. de azért fontos az ápoltság meg ilyenek. de mindenkinek más néz ki jól, más az ideálja. egyik csajnak nagyon bejön egy pasi, másiknak totál nem.

igen, fontos a külső, de ez egyedi ki mire bukik. nem hiszem hogy bárki is összejönne olyannal aki külsőre egyáltalán nem tetszik. legalábbis én magamból kiindulva, hiába nagyon rendes meg aranyos, stb a srác, ha külsőre nem az esetem, sosem tudnám igazán szeretni.

18/l

2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is fontos a jó génàllomány. Ösztönösen az életképesebb, masszív fizikumú, külsőre egészségesnek és erősnek tűnő férfiakhoz vonzódunk. Aztán ki kell derülnie annak is, hogy milyen a természete,mert jó esetben hosszú távra keresünk párt. Ha minden stimmel, akkor van rà a legnagyobb esély, hogy egészséges utódok szülessenek és biztonsággal fel lehessen nevelni őket. Ez nem tudatos, fajfenntartási ösztön.
2012. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kérdés. Te összejönnél olyannal aki nem tetszik neked? Nem az a lényeg hogy topmodell vagy filmsztár kinézete legyen, bőven elég ha NEKEM tetszik. A szépség relatív mindenkinek más jön be, de igenis fontos, hogy ne olyannal legyek együtt akinek a fejétől hányok.
2012. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!