Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál tényleg csak ez a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál tényleg csak ez a 3 fajta fiú jöhet számításba?

Figyelt kérdés

Vagy a szőke, vasalthajú, kékszemű jófiú pl Zac Efron. Vagy a sármos, férfias jelenség pl George Clooney. 3.nak meg az 50 milliós lakással, 20 milliós bömbivel rendelkező aranynyakláncos kigyúrt, szőrös gorilla.

Az átlagpasi, de legfőképp a csúnya pasi ebben a részben nem játszik a lányoknál, max mint barát. Lelki szemetesláda.


2012. márc. 7. 09:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok a kérdés, hogy "lenézik a lányok a srácokat, ha ismerkedni próbálnak", de ennek a fele szerintem csak kitaláció. Egy jó hecc kedvéért írják ki a kérdéseket.


Érdekes módon (átlagos vagyok, semmi extra, még pénzes sem vagyok) ha leszólítok lányokat akár az utcán, kevés hajt csak el a búsba. A legtöbbel meg tudok inni egy kávét, közben beszélgetünk. Aztán hogy lesz-e belőle valami vagy sem, az egy dolog, de a kedvesség az megvan.


Az a baj ,hogy a srácok legtöbbje valami hatalmas dologra gondol, miközben ismerkedik. Miért nem lehet lazán venni a dolgokat? A hatalmas dolog amúgy sem az ismerkedésnél, hanem a kapcsoaltépítésnél jelentkezik.

2012. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

"Amúgy meg addig nem is tudom jónak érezni magam, még a Tom Cruise féle pasikkal dugnak a legszebb ismerős lányok. Ha meg én nyomulok és magamat adom és meg is vagyok békélve magammal, akkor is jön a lekoptatás, hogy nézz már tükörbe öreg stb. Akkor hogy érezzem magam?"


Hát épp ez az hogy azt hiszed a nőknek megfelelve fogod jól érezni magad a bőrödben. Hogy ők a főnyeremény te pedig összeteheted a két kezed ha beszélhetsz egyáltalán bármelyikkel is. Őket fontosabbnak tartod magadnál.


Meg ha belegondolsz az arcon kívül a testeden bármit meg tudsz változtatni. Lefogyhatsz ha kövér vagy, gyúrhatsz is akár stb. (kemény munka az igaz de hát valamit valamiért - de ezt is önmagadért csináld, ne azért hogy másoknak akarj tetszeni). Meg aztán rengetegen vannak akik nem éppen Brad Pittek de tudják hogy nem a külsőségektől lesz önbizalma a férfiembernek, de még csak nem is a nőktől (a nők azok az önbizalom következményei, nem pedig kiváltói). A külsőségekre maximum nagyképű lehet az ember de önbizalma még nem lesz. Lehet hogy a pénzeszsákok BMW-vel járnak meg aranylánc lóg a nyakukban de az csak a felszín. Hidd el nem véletlenül akarnak mások előtt villogni ezekkel a dolgokkal, a saját önbizalomhiányukat akarják ezekkel palástolni. Meg akarnak felelni a többi embernek ahelyett hogy önmaguknak akarnának megfelelni. És az a nő aki ezekkel képes összejönni az ugyanilyen. Zsák a foltját mindig megtalálja.

A Zac Efron-szerű homárok meg ugyanezt csinálják csak ők a külsejükkel akarnak bevágódni másoknál hogy végre értékesnek érezhessék magukat.


Igazi önbizalma az embernek (ÉS EZ MINDENKINEK SZÓL AKI HASONLÓ GONDOKKAL KÜZD) mindig a sikerélményektől lehet, amikor valamiért keményen megdolgozik és végül eléri azt a valamit (vagy nem), illetve ha olyan dolgokba vág bele amiktől nagyon fél (az élet bármely területén). Ilyenkor ott a lehetőség hogy esetleg megvalósul a félelmem (pl. ha félek kiállni sok ember elé beszélni valamiről mert beéghetek, végül csak kiállok de beégek, vagy félek odamenni egy csajhoz mert úgyis elküldene az anyámba és végül el is küld). Ez is benne van a pakliban. De egyrészt csak a rossz dolgokból lehet tanulni (így valahol ezek is jó dolgok lesznek), másrészt te legalább mindent megpróbáltál. Nem siránkoztál hogy úgyse fog menni meg hogy ugyan minek odamenni. Férfi voltál, odamentél és álltad a sarat. Te mindent megtettél amit tudtál, tanultál a dologból és legközelebb újult erővel mész neki ennek a helyzetnek megint! Mert valójában nem az számít hogy eléred e amit akarsz hanem hogy mindent megtegyél azért hogy elérd és hogy nem a félelmeid irányítanak. Ha ez megvalósul akkor tiszta marad a lelkiismeret és elégedett magával az ember (legalább is a mai napon, hiszen holnap is lesz nap, akkor is várnak a megoldandó kihívások).


Tegyük fel hogy megszólítasz 500 csajt és mindegyik elhajt. Összedőlt a világ? Nem. Ellenben valami pozitív dolog történt. Az első alkalommal még b@romira féltél, a tizediknél már sokkal kevésbé, és ha kitartó voltál és eljutottál az 500-adik csajhoz akkor addigra egyszerűen érzéketlen lettél a visszautasítással szemben. Már nem feszengtél hiszen előtte már 499-szer eljátszottad ugyanezt a szituációt, és már az se érdekelt hogy elhajtanak. mert csak az számított hogy az adott napon megtettél mindent. Elmúlt a félelmed mert szembementél vele, s mivel már nem feszengtél egyre magabiztosabban bonyolítottad le a dolgot aminek hála az 501-edik csaj csak megadja neked a számát. Megérte? Meg. Hát akkor melyik a jobb? Siránkozni vagy odaállni nap mint nap?


Amúgy bocs a kisregényért.

2012. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Szerintem teljesen jól írta 10:49-es válaszoló. Ha nektek, férfiaknak tényleg annyira fontos, hogy egy lány kedves, meg aranyos legyen, meg ne hajtson el rögtön a búsba, akkor talán nem csak a műkörmös cicababák között kellene nézelődni. Valószínűleg a normális lányok nem néznek ki úgy, mint akit most szedtek le valami divatlap címoldaláról. Nincs hetente új műkörmük, nem festik orrba-szájba a hajukat, és nem nyomatják tele kollagénnel az ajkukat...

Ha normális lányok kellenek, akkor ne a szőke cicababák után fussatok! Legyetek szívesek!


Én például szemüveges vagyok, nem járok minden héten 7-szer edzőterembe, és nem fogyózom, mert esetleg olyan kövérnek képzelem magam, hogy zokogva szaladok minden étkezés után a klotyóra, nincs műkörmöm, nincs műmellem, és nem szőke a hajam színe... és láss csodát, nem is volt igazi párkapcsolatom közel 20 éves koromig! Érdekes, hogy szidjátok a lányokat, hogy így meg úgy milyen szívtelenek, de közben meg ti vagytok azok, akik nem veszitek észre a rendes, normális lányokat, hanem a playboy nyuszik után csorgatjátok a nyálatokat...


Nekem sose voltak nagy elvárásaim, csak annyi, hogy olyan párom legyen, aki szeret és elfogad így, és mondjuk nem kell szőkére festenem a fejemet meg felfúvatni az ajkaimat ahhoz, hogy bejöjjek neki.


Nagy nehezen találtam egy ilyen srácot 20 éves koromra, akivel azóta is együtt vagyok, és lám, ő elfogad barna hajjal, a saját cicimmel, a saját alakommal, műkörmök és tűsarok nélkül.


De előtte hidd el, csak olyan tapasztalataim voltak, mint amit a kedves 10-es válaszoló is írt. Mellettem gyönyörűen elsétáltak a fiúk, csak mert megláttak egy tűsarkú, műszőke cicamicát... és aztán még csodálkoztak is, hogy miért kapnak kosarat, meg jött a sírás-rívás, hogy a nők szemetek és szívtelenek. Ti se vagytok ám jobbak! Csak ti nemes egyszerűséggel levegőnek nézitek a rendes lányokat. Csak úgy elárulom, nem túl jó érzés láthatatlan lenni...



Szóval szidhatod itt a nőket, de ez fordítva is igaz! Ugyanis én se találtam köztetek egyetlen valamirevaló férfit sem, 20 éves koromig egyedül voltam, csak mert én nem követtem a divatot, nem vasaltam ki a göndör hajamat, és nem hordtam miniszoknyát! Na, erre mondj valamit, okoska! És légy szíves, írd meg, hogy merre vannak a normális fiúk?

Csak mert nekem közel 19 évembe került találni egyet, aki végre megbecsül, és akivel azóta is nagyon boldog vagyok!


22/L

2012. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11:10-esnek igaza van. A végén már jól fog esni az elutasítás. Komolyan mondom, nem hazudok. És majd mondani fogod magadban, hogy XY településen mindenki elutasított, miért ne próbálnám meg WZ településen, hisz járok arra stb, ráadásul kihívás. Aztán lehet kimész külföldre egyszer, és ott is ismerkedsz, mert kihívás, izgató, kíváncsi vagy stb. Jó dolgok ezek ám!
2012. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

éle pasikkal dugnak a legszebb ismerős lányok

nah látod itt a gond! a saját kategóriádban kellene keresgélni nem a top 5ben...

2012. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen. Az ízlések különbözőek, de az igaz, h az átlagos srácok csak a csúnya lányoknak kellenek, a csúnyák pedig még nekik se.
2012. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

"Látom már miről szól ez az egész: "Nem kellek a nőknek brühühü". Megy a siránkozás és az önsajnáltatás."


Megszólalt a nagy macsó. :S

Nem tudom, ha esetleg Te mondjuk nem lennél sikeres a nőknél és folyamatosan visszautasítanának, tudom nehéz elképzelni ezt a szitut, mert neked marha nagy egod lehet. :] De azért próbáld meg elképzelni magad egy ilyen srác helyébe, akkor nem írnál ilyen kommentet. Ugyanis egy idő után, ha nincs sikerélmény, akkor persze hogy ösztönösen jön az önsajnáltatás. Meg persze, hogy az önbizalom se lehet toppon. Ha az ember elér valami sikert, akkor már nem fog siránkozni, és a magabiztos önbizalma is visszatér, de ehhez szükség van sikerélményre. És pont az ilyen sikeres fiúk, mint amilyen Te vagy adhatnának esetleg valamilyen használható tanácsot, hogy lehetne az ember sikeresebb. Erre ti is mit írtok, hagyátok már ezt a siránkozást. Ez nem válasz. Ilyet inkább ne írj egy önbizalomhiányos kérdezőnek. Ha pszichológus lennél, tudnád miért ne.

2012. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem mondjuk nem lenne bajom az átlagos csajokkal, csak én szeretem egy lányban ha bevállalós és vad is tud lenni, és egy konzervatívan felöltözött jó kislánynak tűnő csajból nem ezt nézem ki, pedig lehet belül akár egy ilyen énje is van. 19/f
2012. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem pl. most az ideálom egy sötét hajú, barna szemű, nem egy alfahím típusú srác.. Akinek még pénze sem sok van, vékony, és sok mindent lehet rá mondani csak azt nem hogy sármos vagy divatos, de még a rövid haját sem vasalja. Ékszernek meg egy ezüst karkötőt hord amit az apjától kapott, ráadásul mindig csak szürkébe vagy feketébe van. Nekem most ő jöhet csak számításba, akiket felsoroltál, pont nem.
2012. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

sok hülye netes csajozógép!

te most azt gondolod a lányokról hogy csak 3 fajta van meg a templomos?

hát nagyon rosszul gondolod! akiket felsoroltál, azok baromságok, és nem minden lány ücsörög a templomban / könyvtárban, maximum az öreg nénik!

2013. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!