Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál tényleg csak ez a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál tényleg csak ez a 3 fajta fiú jöhet számításba?

Figyelt kérdés

Vagy a szőke, vasalthajú, kékszemű jófiú pl Zac Efron. Vagy a sármos, férfias jelenség pl George Clooney. 3.nak meg az 50 milliós lakással, 20 milliós bömbivel rendelkező aranynyakláncos kigyúrt, szőrös gorilla.

Az átlagpasi, de legfőképp a csúnya pasi ebben a részben nem játszik a lányoknál, max mint barát. Lelki szemetesláda.


2012. márc. 7. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
ezért a 3 tipusért 3 tipusú lány van oda... nenm jó helyen keresgélsz
2012. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen. Mivel ez a 3 típusú lány van. A 4. típus otthon ül, vagy könyvtárban, esetleg templomban.
2012. márc. 7. 10:01
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeség. Amúgy az emberek legtöbbje jó szívű. Szóval nyugodtan szólítsd le a lányokat az utcán, könyvtárban stb. Meglátod nem fognak elküldeni, mert nem vagy gazdag, meg lányos "picifiú".


A nők legtöbségének átlagpasi kell.

2012. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ugye ezt te sem gondolod komolyan és irónának szántad. Már vagy 20 ilyen utcai kérdést láttam itt, és a kb 200 válaszból 160 azt hozta ki, hogy le ne szólíts utcán nőket, mert nem veszik jó néven, meg a fiúknak is rossz a tapasztalatuk, sok a visszautasítás. Könyvtár az más eset, de ott is olyan csajok vannak inkább, akik a magas, szépfiúra buknak.
2012. márc. 7. 10:08
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja és az emberek legtöbbje jószívű? 10 munkatársamból 9 kifúrná a másikat 10 ezer ft-ért. Akkor szerinted?
2012. márc. 7. 10:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Látom már miről szól ez az egész: "Nem kellek a nőknek brühühü". Megy a siránkozás és az önsajnáltatás. Amíg te nem érzed magad elég jónak addig nem is lesz olyan magabiztos kisugárzásod amire a nők buknak.
2012. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező eléggé tévedsz.George Clooney egyáltalán nem jóképű szerintem , nem is értem miért tetszik sok nőnek , egyáltalán nem fiatalos pedig lenne pénze hajfestékre meg plasztikai műtétre.A szőke vasalt hajas típus hát...csak az ápolt srácokat szeretem de a láb , kar szőrtelenítés , smink, szolárium már túlzás.A gazdaggal az a helyzet hogy én nem a pénztárcát nézem , ha szőrös fuxos gorilla akkor számomra nagyon taszító.


A kinézet nagyon fontos , hisz ez az amit meglátunk először egy emberen.Ha a külseje nem fog meg , nem tetszik , nincs meg a kölcsönös vonzalom akkor az a pasi kilőve.Soha nem járnék olyannal aki nem tetszik külsőleg.

2012. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy én emnnyire érzem magam jónak? Amúgy meg addig nem is tudom jónak érezni magam, még a Tom Cruise féle pasikkal dugnak a legszebb ismerős lányok. Ha meg én nyomulok és magamat adom és meg is vagyok békélve magammal, akkor is jön a lekoptatás, hogy nézz már tükörbe öreg stb. Akkor hogy érezzem magam?
2012. márc. 7. 10:21
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom te sem nézel meg mást, csak a legdögösebb csajokat.

Én elég szimpla lány vagyok, nem csúnya, csak nem bombanő, de szerintem a rendes-kedves blabla stb kategória. Valahogy tök érdekes módon, mellettem mindenki halál nyugalommal elsétál, ha felbukkan egy tűsarkús 95D kosaras csajszi. :)


Mondjuk én ezen már ezer éve túlléptem, én összeszedem azokat a normális pasikat, akiknek nincsenek irreális elvárásaik a nőkkel szemben, és marha boldog hepí kapcsolataim vannak. :D Ennyi. Nem tudom mit tud mindenki más szerencsétlenkedni, minek a legjobb nőket akarod felszedni ha látod, hogy nem megy? :D

2012. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!