Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nagyon nagy baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van a hasamon kb 6-7 kiló felesleg.. tornázom próbálok változtatni rajta már sok-sok éve.. Randiznátok egy olyan lánnyal akinek ennyi feleslege van?
2012. márc. 5. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ajjajj...hát az így számokban nem kevés...főleg ha ez csak a hason van!


de nem mindegy milyen magasa vagy milyen az alakod és hogyan oszlik el...ezekre a kérdésekre KÉP nélkül nehéz választ adni!!


szóval legalább egy nyaktól lefelé kép előnyös lenne most...

2012. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Képpel könnyebb :Pc(:
2012. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem fontos hogy rólad legyen a kép, lehet google-s csak hogy kb milyenre gondoljunk
2012. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
[link] na kb ilyen csak kissebb a mellem feszesebb vagyok és fiatalabb meg persze nem vagyok terhes max gond..:D amúgy nemtudom hogy hogy kell normálisan linkelni sry :S
2012. márc. 5. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
ez normális link volt.. szerintem ez még nem gáz.. van mit fogni:P
2012. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 M Lóri válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy hogy nézel ki! Tanuld meg: a külső csak megfog, a belső az, ami megtart. Amúgy szerintem nem rossz :) 17/F
2012. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pfffff:DDDD ez mióta 6-7 kiló a képen? max 1-2:D egyébként ennyi bőőőőven belefér, és nem a külső a lényeg ahogy az előző írta...
2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem fér bele, de a pasik 90%-ának igen, szóval fel a fejjel. :)
2012. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egyetlen ami zavarna, ha nem tetszene magadon, de nem tennél semmit azért, hogy változzon. Na meg ha sok-sok éve eredménytelenül (eredménytelenül? vagy régen több volt?) küzdesz ellene, akkor ott valamit rosszul csinálhatsz, az tuti.
2012. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
küzdök ellene mindig is sportoltam, igen már kevesebb van mint volt és igazából izmos vagyok a lábaim a fenekem izmos, de hastájékról egyszerűen nem bírom ledolgozni :/
2012. márc. 5. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!