Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisebb mint én baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb mint én baj ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy évvel fiatalabb mint én, eévileg elég nagy nőcsábász és most engem szírt ki magának, nekem is tetszik valamennyire de mivel sokan mondják h bunkó félek belekezdeni... :$? A volt barátnőm exe o.O :$ ötletek?

2012. márc. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább tudod mit várhatsz tőle... szerinted?!
2012. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
figyelj hogy nő csábász az egy dolog de lehet hogy nálad megállna nem tudhatod! nem egyszer volt ilyenre példa... de ezt nem tudhatod sajnos... hogy barátnőd exe az viszont már nem túl jó....mert ha barátnőd akkor nem kezdesz ki a fiúval! amúgy hogy mekkora az teljesen mindegy! :D amúgy hány évesek vagytok? mert egy idő után a fiúk lehagyják a lányokat ne aggódj!:D
2012. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra azért elég kicsi a lehetőség, amit a második válaszoló írt. Hogy majd nálad megáll. Nagyon ritka az ilyen. Sokkal valószínűbb, hogy téged is "kihasznál", aztán majd dob, mint egy használt rongyot, ha talál mást... Másrészt barátnő exe (számomra legalábbis) tabu.
2012. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
... nem tudom ő 14 én 15 amugy meg fura mert néha csak úgy besértődik -.-
2012. márc. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!