Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a jó nyelvtechnika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó nyelvtechnika csókolózáskor?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:51
1 2
 1/11 lila nyuszi ***** válasza:
92%
Nincs jó technika, nem nagyon lehet elrontani, csak ne úgy mozgasd mint egy kígyó vagy ventilátor...
2012. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Fel fel, le, le, jobbra jobbra



Ha már most azon parázol milyen lesz akkor elárulom hogy nem jó. figyeld a lányt hogy csókolt és cselekedj spontán és ösztönösen, Ennél jobb technika nincs

2012. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2012. márc. 5. 15:11
 4/11 A kérdező kommentje:
"Ha már most azon parázol milyen lesz akkor elárulom hogy nem jó." Miért ne lenne jó? Akkor miért csókolóznak annyian, ha nem egy jó dolog.
2012. márc. 5. 15:17
 5/11 anonim válasza:
100%
Miért kérded?Egyébként télleg nincs jó technika ha "elrontod" akkor sem kell beparázni ha egy lány megcsókolna nem azt nézném hogy hogy csókol meg?!
2012. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még nem csókolóztam, de randizom egy fiúval, és hát előbb-utóbb meg fog csókolni. Csak tartok tőle, h. kicsit béna leszek.
2012. márc. 5. 15:24
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ha gondolod én megtanítalak rá
2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudni fogod, megy magától. Ez ösztönös dolog, nem lehet tanítani hidd el! :D
2012. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

ma 15:08 vagyok


félreértettél. A csókolózás jó dolog, ha nem görcsösen készül és feszül rá az ember hanem spontán és ösztönösen csinálja. Mondjuk úgy élvezetből, meg szeretetből. Általában az első csóknál van ez a "hű milyen lesz" érzés, meg "nem a vagyok béna" stb..


Értelemszerűen ha lány vagy akkor a fiút kell figyelned és nem magadat. Én legalábbis midig is így csókoltam, a páromat figyelve és hozzá alkalmazkodva.


Hihetetlen de tényleg jön ösztönösen magától minden...

2012. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 19:36


+ ehhez még hozzájön az hogy az ember kicsit ideges is, legalábbis a pulzusszáma jóval magasabb a nyugalmi állapotnál.

2012. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!