Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon tetszik ez a fiú és úgy láttam én is tetszem neki, de tetszik egy másik lánynak is és ők lehet hogy összejönnek mert én rajtam nem látja hogy tetszik nekem, nem mutatom ki sajnos mert nem merem, mit tegyek???
2012. márc. 4. 17:14
 1/2 anonim válasza:
én is ilyen lány vagyok, nagyon félek az ilyenektől. én azt csináltam hogy barátnőmet oda küldtem a sráchoz hogy mondja hogy van egy lány akinek tetszel.. mit tom én magas és barna hajú meg stb. nálam sikerült. rájöttem hogy tetszek neki és azóta is együtt vagyunk. azt a másik lányt meg szimplán szard le. elvégre nem járnak együtt. ne feledd, szerelemben, háborúban mindent szabad ;)remélem segítettem :)
2012. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csábitószerrel :D
2012. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!