Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a szomszédom? Tudtok hasznos tippeket adni?

Figyelt kérdés
Egy 35 év körüli Nőről beszélünk akivel egész sokat találkozom sőt már voltam is nála, de csak számlákról beszélgettünk és akkor is csak rövid ideig. Láthatóan szimpatikus vagyok neki, egyedül is lakik. 22/F
2011. dec. 19. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek akarod elcsábítani?
2011. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok :D
2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg a lábát! :D
2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első válaszoló. Jó kérdés egyszerűen csak érzem h vonzódunk egymáshoz (kémiailag) és jó lenne valahogy lépni csak nem tudom hogy :) tanácstalan vagyok mert eddig korombeli vagy fiatalabb barátnőim voltak
2011. dec. 19. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy szerszámos ládát, átmész hozzá, becsengetsz, és közlöd, hogy jöttél megszerelni a bojlert-csapot-radiátort, erkélyajtót... akármit.

Erre közli, hogy de hát nincs is elromolva semmi, erre te közlöd, hogy bocs az átlátszó próbálkozásért, de te igazából hozzá jöttél. Erre lemosolyodik, behív, egymásnak estek, és szex hajnalig.

Ennyi a történet.

Óvszert vigyél eleget.

2011. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
uccsó: milyen egyszerű... és milyen jó :P
2011. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elméletben csillagos 5ös :) gyakorlatban olyan mint az orosz rulett, finomabb kell :D ha nem jön be utána ugyanúgy szomszédok maradunk..érted.. :\
2011. dec. 19. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a forgatókönyvem nem jön be, akkor frigid a csaj, semmi értelme hajtani rá, szégyellheti magát, te meg ne bánd, hogy nem jöttél vele össze. Legalább tiszta vizet öntesz a pohárba.

Ha néha még találkoztok, mint szomszédok, akkor sem kell magadat szégyellni, az, hogy megkívánsz egy nálad idősebb nőt, szerintem a számára lehetne hízelgő. Ha nemet mond, akkor továbbra is kedves, de kimért leszel vele.


Ja, és előbb győződj meg arról, hogy nincs-e valami pasija, aki rád veri az ajtót, miközben hegeszted a nőt. Velem már megtörtént ez is egyszer, nem kellemes álló fasszal az életedért futni :)

2011. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Merész vagy! még megfontolom :)
2011. dec. 19. 22:53
 10/11 anonim válasza:

Hívasd meg magad egy kávéra/teára! Gondolom eddig még megy. Leültök, minden, hozza a kávét/teát. Kérdezd meg milyen napja volt! Erre persze az lesz a válasz, hogy nehéz....blabla

Te: - Nekem is nehéz. Fájnak a vállaim. Jól jönne egy masszázs! -Szemébe nézel, kis hatásszünet, és mielőtt megszólalna azt mondod:

-El kéne mennem egy masszázsszalonba! Te voltál már ilyen helyen?

Ő - Nem/Igen

Te - De biztos jól esne neked is egy vállmasszázs! Én anno tanultam pár fogást, ha gondolod megmasszírozlak.

Ő - Ha azt mondja:-Kössz nem, akkor nem érdemes próbálkoznod, nem akar semmit, viszont te sem maradsz szégyenben, kávé/tea megisz, majd el.

DE - Ha azt mondja igen, akkor kezdd el masszírozni a vállát, kb 5 percig erősen. Ekkor "transzba esik:D" kezd el a nyakát masszírozni óvatosan az ujjaid végével, majd lassan a fülei mögött, itt már szinte csak simogasd le-föl. Ha hagyja, akkor 80% siker. Már csak annyit kell tenned, hogy: lehajolsz és a fülébe súgod lágy hangon:

- Van egy sötét titkom!

Ő Nevet, esetleg megkérdezi: Mi az?

Te: -Vámpír vagyok, és most közel állok ahhoz, hogy megfertőzzelek!

A) - Felugrik, zavarba jön, De nem maradsz szégyenben nevettek az egészen egy jót - 15-20%

B) - Kuncog, nem mozdul, vagy azt mondja(legjobb): -Fertőzz! És ekkor te laza ajkakkal megcsókolod a nyakát min 7 másodpercig, majd lassan haladsz felfelé a szájáig........ ÉÉÉs innen már menni fog!


Ja, és figyelj, hogy mikor ejted meg ezt! Figyelj az árapály jelenségre!! :D :D :D

2011. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!