Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk akik kondiba járnak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik kondiba járnak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kigyúrt, de jól nézek ki csak hát sose szólítanak meg. Rengeteget szemezek csak sosem jönnek oda. Mit csináljak hogy bátrabbak legyenek a pasik?17/L
2012. márc. 4. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, hogy terembe edzeni járnak a srácok és a legtöbb rühelli, ha zavarod eközben.
2012. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Terembe nem csajozni megyek hanem edzeni.Ott kőkemény meló van.

Azt mondod jól nézel ki.

Én szívesen megismernélek tegyünk egy próbát,külön jó,hogy eddzel,ez nagyon jó pont nálam,sőt.

Írj privit. :)

2012. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, és ráadásul én mindig röhögök magamban az olyanokon, akiken látom( mert ez ordít az ilyenekről), hogy csak mutogatni jöttek magukat. Menj le, gyúródj te is, de ne onnan reméld a nagy őt. Aztán ki tudja, lehet, hogy szerencséd lesz.
2012. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor letévedek a terembe, akkor már rutinból vágom be a fülhallgatót és csak arra koncentrálok, hogy normálisan csináljam a gyakorlatot.


Ha nagyon onnan akarsz felszedni valakit, akkor a kiszemeltedet Te szólítsd meg (mielőtt belekezdene az edzésbe!) és kérj tőle segítséget valami mondvacsinált okból.

2012. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem akarhogy batoritanak nem merek leszolitani csajokat, se a teremben se mashol
2012. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk! :)
2012. márc. 4. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A terembe ahova járok jár egy körülbelül korodbeli nő, semmit nem csinál és a fél terem beszél vele, szóval nem hiszem, hogy túl sok minden lenne amit tenni tudnál, ez függ a férfiaktól akik az adott terembe járnak. :)
2012. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérj segítséget..:PPP

bármihez, vagy bármilyen gyakorlatban :)

utána már alakul, ha mindketten akarjátok.

2012. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!