Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik kondiba járnak edzeni...

Akik kondiba járnak edzeni azok minek visznek olyan nagy váltáskákat?

Figyelt kérdés
..csak feltünk hogy ilyen nagy sporttáskákkal nyomulnak, de szinte az összes kondis. minek?
2011. szept. 29. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
váltócucc, cipő, esetleg tömegnövelő, meg egyebek...
2011. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mobil kondigépet is viszik,és előre melegítenek,cipekednek.Vagy az inasukat,aki szenved a gépeken helyettük.
2011. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert belefér a holmijuk?
2011. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Voltam kondizni, és nemértem, mert ami kell, törülköző, váltóruha stb, az mind elfér egy kis hátizsákban, én pl az iskolatáskámat vittem ami nem olyan nagy, és simán elfért benne minden ami kell. Szoval én egy nagy sporttáskát nem tudnék kitölteni sehogyansem, max ha elutaznék egy hétre :D ..második válaszolóval abszolút egyétértak!! :D
2011. szept. 29. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Felsoroljam?:D

Nadrág, póló, pulóver(jön a hideg), cipő, zokni, törölköző, shaker, üveg(víznek), dezodor, tusfürdő. Ezen kívül van aki viszi magával külön dobozban a fehérjét, dextrózt, aminót, glutamint, bedurrantót, vitamint. És még ami nem jutott eszembe :D

2011. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hatizsak sok embernek derogal, es akkor mar nincs sok valasztas.
2011. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nuboja, te edzettél már pulóverben? Szerintem nem. Amúgy is nem fogsz szétfagyni mert nyilván fognak fűteni. Amit pedig felsoroltál, ahogy írtam ezek mind elférnek egy sima hátitáskában.

..És mi az hogy derogál a hátitáska? sose halottam még ilyet, de ezzel nem tudok mit kezdeni, mert abszolút értelmetlen.

2011. szept. 29. 22:29
 8/14 anonim ***** válasza:
A szart ertelmetlen. Megis hagy ketajtos szekrenyt lattal valaha hatizsakkal kozlekedni?
2011. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezzel azt akarod mondani hogy nem megy fel rájuk a hátitáska? XD
2011. szept. 29. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Munkából jönnek, és azért nem fér el minden a hátitáskába...
2011. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!