Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a szemezés? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a szemezés? Miért csináljuk?

Figyelt kérdés

Remélem nem nevettek ki, hogy nem tudom mi ez. Még fiatal vagyok, de szeretném tudni. Láttam már, hogy egy srác többször rám nézett de nem értem, hogy miért.

12L


2012. márc. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
majd ha felnősz megtudod!!
2012. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a szemezés...persze csak a kiskorú verziót mutatom meg :D

[link]

2012. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomark ***** válasza:
tetszel a srácnak
2012. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kutyafülgfdsfgsdfg válasza:
Valószínű,hogy tetszel neki.Ha neked is bejön a fiúgyermek,akkor legközelebb ha újból belenéz a szemeidbe,akkor mosolyogj rá.Ezzel tudtára adod,hogy szabad a pálya,vagyis közeledhet feléd.
2012. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomark ***** válasza:
amugy velem is szemezik egy 12 éves lány és én 12 éves fiiu vok de nem hinném hogy te vagy az
2012. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te 1 emberre csak egyszer nézel rá?
2012. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!