Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kedvel engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsigulee kérdése:

Szerintetek kedvel engem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályunkban,akivel nagyon jó haverok vagyunk.Fél évig egymás mellett ültünk és rengeteget beszélgettünk.Előfordult,hogy csak úgy rám nézett,egymás felé fordultunk és hosszasan néztük egymást.Feltett egy kérdést hogy milyen pasik jönnek be nekem?.Olyan érdekes szelídséget láttam a szemében.Aztán múlt héten elhívott szánkózni és el is mentem nagyon jól éreztük magunkat.Aztán megint elhívott,majd most megint de nagyon szomorú volt,mikor nem tudtam menni.Könyörgött,hogy találjak ki valamit,csak hogy együtt mehessünk.Előfordult,hogy eljött mellettem és csak úgy a vállamra rakta a kezét vagy bökdösött.Mindig nagyon gyengéd velem és furcsán csillog a szeme és mindig mosolyog rám.Néha viszont nagyon rácáfol ezekre a jelekre.Szerintetek kedvel engem?Érdemes lenne kezdeményezni?

Köszönöm a válaszokat!

13/L


2012. febr. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be akarja zavarni a mackót a málnásba:D
2012. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel:) Velem is volt így. Végül 3 hónapig jártunk:$ De aztán vége lett, és a barátságunknak is. Úgyhogy gondold meg, hogy biztos megéri-e kockáztatni, hogy elveszítsd a barátságot. Persze egyáltalán nem törvényszerű, hogy így legyen. Én személy szerint nem bántam meg:) Gyönyörű hónapok voltak:$ 13/L
2012. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedvel.

Még egy dolog: hozzád képest nagyon rámenős. Ne hagyd magad, nagyon vigyázz vele!

2012. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

Amúgy azért engem sem kell félteni...de azért ésszel :)

2012. febr. 19. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!