Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Magas vagy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Magas vagy alacsony lány jön be jobban nektek?

Figyelt kérdés

Ha csak a két "véglet" közül és csak a magasság szempontjából nézitek a lányokat, akkor inkább egy magasabb (175 feletti) vagy egy alacsonyabb (160 alatti) lány jön be nektek? Kort és ha lehet, magasságot is írjatok! :)

De akár azt is leírhatjátok, hogy nektek mi az ideális magasság!


2012. márc. 3. 11:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem így nagyon a két véglet nem jön be, inkább a közepe, bár ha választanom kéne akkor mivel, hogy jó magam is elég magas (192 cm) vagyok, ezért inkább 175 fellettiek jönnének be :D
2012. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

175 alatt


187 F

2012. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Inkog Nito ***** válasza:
100%

Hát mivel általában nálam minden lány alacsonyabb ezért nagyon nem tudok dönteni.Szeretem a kisebb lányokat mivel ők olyan védeni valóak.Én magasabbnak inkább 185-től mondanám,mert az már magas.

18F 190cm vagyok

2012. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Már nem azért.. ilyen kérdést.. és erre a válaszok.

Az alacsony lányok aranyosabbak? és ez kőbe van vésve? :)


Nem lehet ilyen különbségeket tenni. Persze a magasság is hozzájárul az ember személyiségéhez,de nem gondolom,hogy ettől lenne valaki kedves ,aranyos ill. mogorva. Ha meg néhányan így gondolkodnak az elég szomorú. Alapból az ilyen kérdést feltenni is furcsa dolog...

2012. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
13%
Én 175cm 16/L vagyok a barátom 196cm 18/F. Na most akkor hogy van ez ? :D
2015. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!