Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresem az igazit, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem az igazit, de nem akadtam még rá és inkább társkereső oldalakon probálkozom. Ott mennyi az esélyem arra hogy megtaláljam az igazit vagy valaki rám találjon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hány éves vagy. Én nem hiszek annyira az ilyen társkereső oldalakban, nagyon sok a "csaló", és rossz ha az ember pont egy ilyenbe botlik. :S Persze megvan az esélye, hogy ott szerettek egymásba valakivel, de nekem kevésbé bejövős a mai világban már :S Főleg ha fiatal vagy... akkor többet ér ha nyitott szemmel jársz :)
2009. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
hát...szerintem az igazit nem lehet keresni az majd csak úgy jön,és nem hiszem hogy pont egy társkereső oldalon fogsz rátalálni életed szerelmére...de lehet esélyed.
2009. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes... 21 éves koromban megimserkedtem egy 22 éves fiúval. Kimondottan jóképű volt, helyes, értelmes, okos, aranyos, keves, figyelmes. Összejöttünk, kb másfél hónapig jártunk. Ő már elkezdett érezni irántam valamit, én azonban nem. Úgy gondolom így utólag, ha egy szórakozóhelyen ismerkedtünk volna meg, akkor valószínűleg össze sem jövünk, mert a temperamentuma valahogy nem jött be nekem.. Nem volt annyira férfias. Ellenben miután interneten ismerkedtünk, e-mailen keresztül, így kicsit más volt. Szóval azért vannak "normális" emberek is, de most ezek után én mégis a "személyes" megismerkedésben hiszek inkább. A róla készült képek egy egészesn más férfit "jelenítettek meg" számomra, és ez egy kicsit félrevezető volt.
2009. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, társkeresőkön többnyire olyanok vannak, akik megdugnak és mehetsz... De biztos vannak normális emberek is,csak nem sok. Inkább járj valami jó társaságba! Csak ne diszkóba, mert ott ugyanaz a helyzet, mint a társkeresőkön, csak élőben :D
2009. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőn vagyok fent és nem egy dugásért keresek csak csajokat. Sőt még szűz vagyok. 21/F. Egyszerűen csak keveset járok emberek közé, akkor se vagyok túl közvetlen az emberekkel és neten legalább nem olyan izgulós a történet. :)

De botrányosak a tapasztalataim a netes ismerkedéssel. :/

2009. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esélyed igen nagy rá. Amikor élőben találkozol valakivel, akkor az bizonyos fokú elkötelezettséget kíván meg (tudod, az az érzés, hogy már találkoztunk, tehát elvárhatom tőle pl, hogy legközelebb is hívjon). Neten addig beszélhettek, levelezhettek előtte, ameddig szeretnétek mindketten, és nem ciki, ha esetleg mégsem jön össze egy igazi randi. Mivel a tényleges találkozóig csak "virtuális" vagy számára, az esetleges "szakítás" sem ciki, ha "virtuális". Épp ezért szerintem nem annyira gátlásosak, szégyenlősek az így ismerkedők, mivel nincs vesztenivalójuk. Mellesleg pedig a párommal mi is neten ismerkedtünk össze.
2009. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!