Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok egy titkos szerelmes levélhez?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, 1x beszélgettünk tehát nem "szerelmes levél" csak amolyan nem is tudom...na szóval ti mit szólnátok ha egyik nap csak úgy találnátok egyet? ><

2012. márc. 2. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp örülnék neki de azért előbb utóbb derüljön ki hogy ki is a feladó :D
2012. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Irsz nekem egyet?Majd ugy teszek mintha meglepödnék jó?:-)
2012. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze..kettőt is x"D
2012. márc. 2. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :)
2012. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, csak aztán folyton azon járna az eszem, hogy kitől jött... Szóval jó ötlet, de előbb-utóbb derüljön fény, hogy ki a feladó ;)
2012. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, egy idő után felfedném magam de semmi önbizalmam.. ha lenne nem folyamodnék levélhez >< nem vagyok vmi világ szépe és fogalmam sincs neki milyen lányok tetszenek ><
2012. márc. 2. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene. A titkos szerelmeslevél levél egy örök és stílusos klasszikus! Soha nem megy ki a divatból!!!
2012. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm a válaszokat, hát akkor belefogok! Remélem ő is így véli majd :D
2012. márc. 2. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az jutna eszembe, hogy biztos attól kaptam, aki tetszik nekem :D
2012. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki! :D De az a gond, hogy én mindenre rájövök, túl jó logikám van, szóval hamar rájönnék, hogy ki az. :D
2012. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!