Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavar titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket ha megszólítanak a könyvtárban?

Figyelt kérdés
Azt írják itt többen, hogy a lányokkal a könyvtárban is lehet ismerkedni. A könyvtárban általában csend van, beülnek oda olvasni, netezni, tanulni, nem esne nekik rosszul ha valaki a csendet megtörve megszólítaná őket, mikor pl. dolgozatra készülnek? Vagy ki lehet valahogyan szűrni azokat akik ismerkedni járnak be? Már ha van ilyen. 21/F, Kecskemét
2012. márc. 2. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy zavarod, lehet, hogy nem.

Az is lehet, hogy zavarod, de mégsem.

2012. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Igen, hagyj minket olvasni légyszíves.

Egy könyvtárban nyilván nem fogunk lesz0pni.

2012. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mi az, hogy könyvtár ?
2012. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem zavar, de én se tanulni se netezni nem járok oda, csak jövök és megyek 21
2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Engem zavarna,ha ismerkedni akarok akkor elmegyek egy discoba. 20/l
2012. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a könyvtárba tanulni járok... Nincs annál idegesítőbb számomra mint amikor vki tanulás közben megzavar.


22/L

2012. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha nagyon nem találod a Miltont Szankszrit nyelven, kérdezd meg a könyvtáros kislányt. Nem igazán ismerkedés miatt van ott, de ki tudja, hátha bejön ez idióta kérdés nála.
2012. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kicsit késő válasz, de szerintem meg semmi nincs benne, ha megszólítasz egy lányt. akár csak annyit is kérdezhetsz, hogy 1-2 óra múlva ha végez van-e kedve beülni a lenti kávézóba. ennyi, utána tanulhat, olvashat órákig, nem zavarod.
2014. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!