Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a nők?

Figyelt kérdés

Akik nem kövérek, szép az arcuk, nem cigiznek/drogoznak, viszont intelligensek és nem partyribik.


Hol vannak az ilyenek?


2012. márc. 2. 18:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Aha, és nem csak hülye. :)
2012. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
itt vok xd
2012. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Vannak.

Csak nyitott szemmel kell járni.

2012. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én is őket keresem kérdező, de nincsenek vagy már foglaltak.


De itt úgysem fogsz egyet sem találni, nem fognak írni sem.


22/F

2012. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Vannak, csak

1, Nyitottnak kell lenni

2, Küzdeni kell értükk


A normális relatív, ergo ezernyi nőidea van ezernyi férfinak, szóval egy férfinak kevés a normális nő.

2012. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Hozzátenném még azt, hogy nem itt kéne siránkozni. Hanem tenni is valamit azért, hogy megtaláld és meg is tartsd. Gyerünk fiam! Légy férfi és szedd össze magad! A nők a férfiakat szeretik, nem a kisfiúkat! Ne csak külsőleg legyél férfi!
2012. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem akarok egoista lenni de szerintem én ilyen vagyok.Számtalanszor mondták már hogy milyen jó a mellem , mennyire irígylik de soha nem teszem ki.Ergo nem vagyok rib.anc.Nem tudom mi a véleményed az arcomról,nagy kék szem barna haj...stb Nem cigizek ,és nem is akarok ( drogozni meg végképp nem) nem vagyok dagadt 163/59 kg, de sportolok...
2012. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy, és mit vársz az élettől, kedves utolsó?
2012. márc. 5. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!