Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Már sokszor megesett velem, hogy ha megbántottam egy lányt (szándékosan vagy nem szándékosan, de ez most nem lényeg), akkor úgy sértődnek be, hogy letiltanak (pl. email), vagy letörölnek (pl. facebook), de így kapásból. Vagy, ha pl. randizunk, és én úgy érzem, nem az igazi, és ezt megpróbálom vele finoman közölni, akkor elküld a francba, de olyan szinten, hogy csak nézek...

mi játszódik le ilyenkor egy nőben? miért lesznek hirtelen ilyen "kegyetlenek"?


2012. márc. 2. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

"Szerintem a megalázottság miatt csinálják. Lehetsz akármennyire kíméletes, egy nő a nemet kudarcként éli meg. "Újabb férfi, akinek nem kellettem!""


Jajj, hogy oda ne rohanjak, egy átlag férfi kb. tízszer annyi visszautasítást kap, mégsem vágja be a hisztit, ha a visszautasítás normális hangnemben történt. Egyébként az a baj, hogy sok lány azt hiszi, hogy attól, hogy puncija van ő már királynőnek számít.

2012. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg nem vágják be a hisztit, csak dögnek tettetik magukat, két "forever alone" és "friendzone" monológ között :]
2012. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valami bibi lesz itt. Szerintem a kérdező arra gondol, hogy a lányok hajlamosak egy sérelem miatt kapásból megszakítani a kapcsolatot az illetővel, míg ő megpróbálja megbeszélni a problémáit. Igazat adok neki abban, hogy ez a hirtelen elvágás rettentő irritáló -_- és nem vall érett emberre, mégis annyian csinálják, hogy ihaj. Mire jó ez, hogy "nem mosolyog elég szépen, letiltom mindenhonnan"??
2012. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem jó semmire ;) De valljuk be, hogy ilyenkor a nők többsége nem tud higgadtan gondolkodni.


22/L

2012. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem már öntöttek le vodka narival, vágtak már pofon, ütöttek el autóval, hagytak ott étteremben. Nem ezek voltak a kegyetlen gesztusok, a letiltások meg pitiáner dolgok.
2012. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A nemet én is kudarcként élem meg.Akkor most én is nő vagyok ?
2012. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!