Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Már sokszor megesett velem, hogy ha megbántottam egy lányt (szándékosan vagy nem szándékosan, de ez most nem lényeg), akkor úgy sértődnek be, hogy letiltanak (pl. email), vagy letörölnek (pl. facebook), de így kapásból. Vagy, ha pl. randizunk, és én úgy érzem, nem az igazi, és ezt megpróbálom vele finoman közölni, akkor elküld a francba, de olyan szinten, hogy csak nézek...

mi játszódik le ilyenkor egy nőben? miért lesznek hirtelen ilyen "kegyetlenek"?


2012. márc. 2. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az mióta kegyetlenség, hogy letiltanak? :D Én fiú vagyok, és én is letiltom azt, aki nem szimpatikus.
2012. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
ez a női büszkeség és öntudat. régen ezt egy pofonnal lehetett kompenzálni
2012. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnak különbséget tenni őszinteség és bunkóság között.
2012. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Régen egy pofonnal lehetett kompenzálni.Ez kur.va nagy :D
2012. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát igen... a filmekben ilyenkor van a pofon osztás, vagy itallal leöntés, vagy faképnél hagyás... nyilván ezt neten nem lehet megcsinálni csak letiltás formájában
2012. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen kegyetlen nők élnek manapság? Képesek facebook-ről is letörölni? Jézusom! Mi lett ebből a világból ...
2012. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha még ezt egy imádkozó sáska hímjeként mondanád, akkor aszondom, hogy oké.
2012. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a megalázottság miatt csinálják. Lehetsz akármennyire kíméletes, egy nő a nemet kudarcként éli meg. "Újabb férfi, akinek nem kellettem!"


Azért törölni valakit azért, mert nem jött össze a dolog szerintem gyerekes.


22/L

2012. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó 22/L tetszett a legjobban a kommentje. Érdekes, hogy a férfitársaim mennyi hülyeséget irogatnak cinizmusból xD
2012. márc. 2. 12:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen 22/L-nek igaza van: gyerekes! Pont annyira gyerekes, mint ebből problémát csinálni és kiírni ide kérdésnek :-P
2012. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!