Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor fogom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
1,5 éve tetszik nekem egy lány és azóta nem bírom őt elfelejteni. Vannak napok, mikor kevesebbet gondolok rá, de vannak olyan napok is, amikor csak ő jár a fejemben és nem tudok másra gondolni.
2012. márc. 2. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem is volt ilyen de én akkor idősebb lányba voltam szerelmes elég sok idő volt mire eltudtam felejteni
2012. márc. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyit tehetsz, hogy lefoglalod magad hasznosan valamivel vagy más lányokkal is ismerkedsz. Adj esélyt az igaz, valódi szerelemnek és a beteljesületlen plátói szerelmet felejtsd el. Vagy lépj és keresd fel a lányt, mondd meg neki, hogy mit érzel iránta. Veszíteni úgy sem veszítesz, ragadd meg a lehetőséget.


Ja, csak a félreértések elkerülése végett lány vagyok. :)

2012. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!