Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy sohasem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sohasem fogom tudni elfelejteni?

Figyelt kérdés

van 1 srác az osztályból akibe 2 éve beleestem (gimi eleje óta) de azóta semmertem megmondani neki. néha dumálunk de nem ketten és szerintem tuti nem tetszem neki (már megmondta volna, nem?)

és most is nyáron minden nap egy csomót gondolok rá és olyan szomorú vagyok emiatt az egész miatt:/ vmi tanács?


2010. aug. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elhívni valahova vagy csak beszélgetni éppen interneten 2esbe és mond el neki mit érzel, mert nem jó az ilyeneket magadba tartani hanem add ki magadból mert lehet hogy lesz egy kis csalódás de legalább hamarabb túl leszel rajta és kevesebbet rágod magad ezen... :)
2010. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem....nem merem.
2010. aug. 15. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha 2év alatt nem adta jelét annak h tetszel neki..akkor próbáld meg elfelejteni..nade ezt nem úgy, hogy na kérlekszépen Ádám én most elfelejtelek...............kész.

nem.hanem pl nézegess meg más fiúkat is,foglald e magad,ne rágódj rajta..

én úgy jártam,h egyik oszt. társam mindíg szemezett velem,nevettetett,kedves volt hozzám,mellém ült lyukas órán...szóval minden jel arra utalt h szeret..aztán én vallottam neki,és pofáraestem..aztmondta "csak" tetszek neki..de Petrát szereti-.-"


L.

2010. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
találjatok egy közös témát amivel többet tudtok ketten beszélni és mikor egyedűl lesz csapj le rá és térj a lányegre :D
2010. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi én is túltettem magamat az eddigi legnagyobb szerelmemen, csak én meg is kérdeztem. A válasz persze nem volt kedvemre való, de a sereg sokat segített a felejtésben.

A legjobb, még mindig az szerintem, ha megkérdezed, vagy csak úgy "véletlenül" összefuttok. Végső esetben pedig priviben megírom, hogy hogyan tudnál katonáskodni pár hetet.

2010. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!