Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt. Oda voltam érte, nagyon szerettem. Elfogad olyannak, amilyen vagyok, de már úgy érzem, hogy kezdek kiszeretni belőle és csak szeretetből, ragaszkodásból vagyok vele. Szeretem, nem akarom bántani, nem szolgált rá. De ez így nem fog menni, egyre többet veszekszünk, apróságokon is. KÖzben megismertem valakit, akivel szintén egy hullámhosszon vagyunk, de úgy érzem, ő lenne számomra az igazi. Csak ő messze lakik, talán a tavolság miatt menne tönkre a kapcsolatunk. 1,5 évvel fiatlabb nálam, de sokkal komolyabban gondolkodik, mint a velem egyidős barátom. Ha a közelben lakna, megpróbálnám vele. Olyan dolgokat hozott ki belőlem, amiket én sem tudtam magamról.

Talán kicsit zavaros az egész, de ha valaki segítene, azt megköszönném.


2012. márc. 1. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen annyi a szitu h kiszerettél a pasidból és most az első farkas meselénybe beleszeretsz, (mert igazából nem is ismered, csak rögtön benyaltad a nyálas szövegét) már ha ezt annak lehet nevezni. Miket hoz ki belőled, hol hoz ki belőled? Találkozgattok vagy mi a f...sz? Amúgy mikor láttad a gerinced utoljára? Tegyél egy szívességet a párodnak és hagyd ott!


20L

2012. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom te milyen alapon ítélsz el valakit, akit nem is ismersz. Amúgy nő létedre igencsak mocokos a szád. De hagyjuk is ezt. Nem találkoztunk még.
2012. márc. 1. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Most akkor összefoglalom a kérdésed.


Van valami ami hiányzik a barátodból, már igazából nem szereted, csak szánalomból, sajnálatból vagy vele, amit megmagyarázol magadnak annyival, hogy nem akarod bántani.

Közben beszélgetsz (gondolom fb/msn) egy sráccal, akibe belelátod (valós vagy valótlan) azokat a dolgokat amiket a barátodban nem találsz meg. Mielőtt azt mondanád ez nem igaz, mert a barátod tökéletes, akkor nem mondanád azt, hogy: "1,5 évvel fiatlabb nálam, de sokkal komolyabban gondolkodik, mint a velem egyidős barátom."

Jelenleg csak azért nem szakítasz, mert a másikkal nem tudnál úgy együtt lenni, meg hát a távolság miatt nem is működne valószínűleg. És most azt kérdezed tőlünk, hogy te mit csináljál?

Képzeld el azt a szitut, hogy a barátod van ugyanígy egy csajjal. Megtalál benne egy olyan dolgot, ami benned nincs meg, és épp azon gondolkodik, hogy hát ő nem akar szakítani, mert akkor lehet egyedül marad. Szerinted ez mennyire tisztességes dolog?


Függetlenül attól, hogy van az a másik csávó vagy nincs, nem fair benne lenni egy olyan kapcsolatban ami tudod, hogy már nem működik, és igazából már nem is szereted.


Szóval szakíts a barátoddal, hagy lépjen tovább, és ha nem is ezzel a csávóval találod meg a közös jövőt, de legalább nem foglaljátok le egymást feleslegesen.


28/n

2012. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam, hogy ez lenne a legjobb megoldás mindkettőnk számára. De nem tudom megtenni, nagyon fájna neki.
2012. márc. 1. 16:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szép dolog, de fiatal vagyok még, ezért kérek mindenkit, hogy tekintsünk el a dologtól. Senkisem tökéletes, nem hinném, hogy én vagyok az egyetlen, aki beleesett ebbe a hibába.
2012. márc. 1. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rájön majd arra, hogy miket gondolsz, miken agyalsz és őt mennyire megvezeted (az ilyen előbb utóbb kiderül) akkor az még jobban fog neki fájni.


Nem az a problémád, hogy fájna neki, hanem az, hogy nincs elég bátorságod ezt a lépést megtenni, így emögé bújsz, mintha az ő érzelmeit vennéd figyelembe. Ha tényleg így lenne, akkor szakítanál, mert neki is jobb lesz úgy, ha nem csak szánalomból vagy vele, az sokkal rosszabb.

2012. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

moscskos a szám ha felhúznak :)

a második meg ugyanazt mondta amit én csak udvariasan :D

2012. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És éppen ez a lényeg. :) Ahogy kérdeznek, úgy kéne reagálni, főleg, ha nem is ismered az illetőt...
2012. márc. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!