Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem túl sok (k) amit csinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem túl sok (k) amit csinál? Vagy nem tudom értékelni normálisan? Többi lent!

Figyelt kérdés
Alig múlt 1 hete, hogy rám írt a neten, hogy ismerkedjünk meg. Rábólintottam oké, rá 5 napra talizzunk, gondoltam jó belefér, ez volt hétfőn. Eddig mindennap beszélünk. Tegnap meglepett a busznál a tömegbe és kaptam csokit tőle, aztán ment melóba. Igazság az, hogy sose voltam elkényeztetve és nem vagyok hozzá szokva, hogy csak így meglepnek, meg állandóan bókolnak. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Persze megint talizni akar és tűkön ül, hogy mikor lehetőleg mihamarabb. Hétfőn ömlengett amikor neten még beszéltünk. Nekem ez túl gyors. Hogy mondjam meg neki finoman, hogy levegőhöz akarok jutni mellette? Hogy kicsit hagyjon szabadságot nekem? Nem akarom megsérteni, mert rendes srác. Ő 24 éves, én meg 21.
2012. márc. 1. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy ide szépen leírtad úgy mond el neki! hogy ez neked túl gyors! ne magyarázd körbe... csak mond amit érzel és kész!
2012. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy már tini. Szépen mondd meg neki, hogy te ezt lerohanásnak érzed. A te stilusod, sebességed más. Tetszik is, szimpatikus is, de ha nem fogja vissza magát te menekülni fogsz (ismered magad ennyire) Szoval ha sikereket akar nálad, akkor lassitson. Ennyi.
2012. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini igaz, csak párkapcsolatban tapasztalatlan.
2012. márc. 1. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne magyarázd körbe.Szépen,egyenesen világosan megfogalmazva,pl. ahogy ide is leírtad.:)
2012. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neten szokott sokszor rádírni,akkor ne lépj fel a netre:)
2012. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna :DDD Örülj hogy érdeklődik irántad a srác! Ha velem ilyen történne akkor nem szalasztanám el a lehetőséget (persze attól függ hogy tetszik-e az a fiú vagy nem xĐ)!
2012. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki szerint nagyon aranyos, sztem kicsit szép fiú, de azért még belefér! Hajdú Péterre hasonlít.
2012. márc. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!