Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy minim...

Brunya kapitány kérdése:

Van egy samsung galaxy minim és mikor ár akarom rakni a gépre az USB-vel akkor nem csinál semmitse csak tölti az akumlátort hogy tudnám normálisan felrakni hogy tudjak rá dolgokat rakni? De gyorsan kéne a válasz

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehúzod felülről az állapot jelző sávot az ujjaddal majd rámész arra, hogy USB-eszköz csatlakoztatása, azután ott meg hogy USB-tár bekapcsolása.
2012. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nekem nyar eleje ota van meg, az elejen par honapig probalkoztam, aztan feladtam. elvileg rootolni kell vagy mi, keress ra a googleban, de a megadott link nem fog mukodni..ugyhogy sajnos sehogy. de jo hir; mindent, amit geppel meg tudnal csinalni, a wifi segitsegevel telorol is lehet. (:
2012. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá rootolni, már mondtam az első váalszban is, hogy hogyan kell próbáld meg te is második válaszoló, hidd el menni fog úgy neked is ;)


felülről lehúzod a cucclit, aztán rákattolsz az USB-eszköz csatlakoztatva "gombra" (bár ez lehet más néven is, szoftver verziótol függően, de a lényeg h benne van h USB és arra kattints) ott pedig h USB-tár bekapcsolása és kész is ;) de ez minden androidnál így van egyébként

2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de miután lehúzom semmi sincs ott
2012. jan. 29. 10:52
 5/12 A kérdező kommentje:
na meg van bekapcsoltam a mobil hozzáférési pontot de még most se reagál a gépemen
2012. jan. 29. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:
de úgy húzod le, hogy közben rá van dugva a gépre?
2012. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mármint USB-t bedugod a telóba (meg a gépbe is) és úgy húzod le és nincs ott semmi?
2012. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

még 1 kérdés:

van memória kártya a galaxy miniben? mert anélkül nem fog menni a rámásolás, és lehet azért nem ismeri fel

2012. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen rávan dugva

de nekem kellett bemennem a beállításokba és ott a mobil hozáá férési pontot és akkor jelent meg ott fent az ikon és ugyan oda dob vissza mint ahol bekapcsoltam

és igen van benne 1 2g meó kártya

2012. jan. 29. 11:30
 10/12 anonim ***** válasza:
KIES telepítve van?
2012. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!