Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mosolyogjak rá? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mosolyogjak rá? Többi lent

Figyelt kérdés

Már régóta szemezünk és én nagyon zavarba jövök. Szeretném, ha lendülne a dolog. Ilyenkor mire gondoltok, hogy ne kapjátok el a fejetek?


A szemezés az kezdeményezés is egyben?


És mit tegyek, ha ez után is csak néz, csak néz.. ?

Hívjam el?

Annyi kérdés kavarog bennem, megköszönném, ha segítenétek.

köszönöm a válaszokat.

16L


2012. febr. 29. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Hagyd hogy ő kezdeményezzen, sztem te ne hívd el! Viszonozhatod a szemezését, és próbálj vele beszélgetni vagy bármit, hogy lássa, hogy közelítesz felé.
2012. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomark ***** válasza:

mindenki azt hiszi hogy a szemezés az olyan jó,pedig sokan szemezik egymást még akik utálják egymást azok is

amugy meg milyen kérdés az hogy hogyan mosolyogj rá

hát mosolygósan

2012. febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kicsit konkrétabban le tudnád írni? beszéltél már vele valaha, vagy valahonnan ismered már esetleg? netán osztálytárs?

vagy csak a buszon találkoztok, néha utcán stb.....

mert ha gyakran találkoztok akkor egyszerűbb dolgod van :)

Menj oda, beszélj vele minél hamarabb mert a végén össze jön vele egy másik csaj (ha egy csajnak bejön egy pasi akkor miért ne mehetne oda hozzá? ez a begyepesedett csak a férfi kezdeményezzen duma már idejétmúlt szerintem)


oda mész, Szia, már régóta figyeltelek, az a helyzet hogy nagyon tetszel bala bla bla aztán beszélgessetek valamiről aztán hívd el valahova. Nem muszáj azt mondani hogy randi, elég a "találkozó" is ;-)

15/F

2012. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát aztmondják szájjal kell mosolyogni dehát én tudok az orrommal is
2012. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!