Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik nekem ez a kb egy hónapja de most már olyannyi, hogy folyton ő jut eszembe velem ilyen még soha nem történt. Ő két évvel idősebb nálam és olyan tipikus helyes fiúú. Nem ismerem egyébként sztem azt se tudja h vagyok, nincsenek közös barátaink csak ismerőseink. 15 éves vagyok még nem volt barátom,nem csókolóztam kétségbe vagyok esve. Segítsetek és a hülye válaszoktól kíméljetek meg. Egyébként sokan azt mondja h szép vagyok és h simán lehetne barátom, de szerintem ők valamit nagyon nem látnak...
2012. febr. 29. 19:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot és próbálkozni fogok, de ha még vmit kitaláltok akkor lécci írjatok vagy valami!! ez tényleg nagyon fontos nekem!!:DDD
2012. febr. 29. 20:28
 12/23 A kérdező kommentje:
jaa és azt elfelejtettem hogyha esetleg mégis csak valahogy beszélgetésbe kezdenénk akkor miről beszéljünk??
2012. febr. 29. 20:33
 13/23 anonim ***** válasza:

Amit írtál, hogy "nem hiszem h ezzel lenyűgözném",arra azt mondom, hogy hát DE, legalábbis részben. Én személy szerint nagyon hiányolom a lányoknál a szemkontaktust. Szokott gyakran elmenni melletted a folyosón? Ha rádnéz, nézz rá te is. Ha nem kapja el a fejét, mosolyogj! Próbáld ki!

Ha meg nem mered, jelöld be facebookon! Ha bejössz neki, ő ír rád, ha meg nem akkor ez facebook dolog gáz.

19/f

2012. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
:)renben amúgy nem valami gyakran megyünk el egymás mellett, de öhm bejelöltem facén és vissza is jelölt de semmi, bár az van neki ki rakva h kapcsolatban, de áhh.....:/
2012. márc. 2. 17:11
 15/23 anonim ***** válasza:
ja hogy kapcsolatban? háát ehhez nem értek már. mindenesetre, ha bejössz neki, valahogy kezdeményez majd... ha meg nem hát.. van más is
2012. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
igeen de hogy mennyire komoly és hogy szereti-e őt nem tudom, de én tényleg nagyon nagyon szeretnék vele valamiféle kapcsolatot ami több mint esetleg barátság!!
2012. márc. 2. 17:20
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem első lépésnek az is jó ha rá írsz facen és kicsit beszélgettek,megismeritek egymást,ha szépnek talál biztosan fog kezdeményezni,vagy próbálj meg az osztályából egy barátnőt szerezni,már csak azért is hogy legyen "közös barátotok" mert így lesz ürügy bemenni az osztályába,illetve így többet megtudsz róla a barátnőd által..Viszont írtad hogy van barátnője,szerintem ha van neki,és ha nem vagy az esete akkor lehet hanyagolni kéne,mert barátságnál több akkor nem valószínű hogy lesz köztetek!
2012. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
jóó és milyen ürüggyel írjak ráá?:D
2012. márc. 2. 17:32
 19/23 anonim ***** válasza:
nem hajdú-bihari a srác? ha igen írj üzit privátban!
2012. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
nem borsod-abaúj-zemplén megyei srác!!:))
2012. márc. 11. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!