Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi után hivom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi után hivom és nem veszi fel, nem is hív vissza. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az első randi elég jól sikerült, a második kicsit uncsibb volt mert elég fáradtnak tűnt a lány. De ez elvégre nem az én hibám volt. Akkor miért nem hív vissza? Többször hivjam fel, vagy elég az ha egyszer felhivom és várjam hogy visszahívjon? Az egyedüli negatívum az volt hogy nem tartottam a szemkontaktust vele amikor ő nézett. Zavarba jöttem és inkább a falon levő képeket néztem és úgy tettem mintha gondolkodnék valami beszédtémán. De ez akkora nagy hiba lett volna hogy emiatt már nem fog több esélyt adni?
2012. febr. 29. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel mégegyszer,a lányok általában azt várják,hogy őket keressék,és vagyunk annyira büszkék,hogy mi nem is hívjuk fel a pasit,ha akar valami keressen.lehet,hogy épp nem tudta felvenni vagy nincs pénz a telóján.
2012. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha annyira oda van értem akkor minél előbb feltölti hogy vissza tudjon hivni és nehogy elszalassza az alkalmat hogy velem találkozhasson. :)
2012. febr. 29. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is próbáld még hívni! de hogyha kb. ezt csinálod 1 hétig és semmi.. akkor hagyd mert akkor nem akar semmit.....


amúgy személyesen tudnál vele találkozni? úgy direktbe? hogy hívnod se kelljen?

2012. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koleszban lakik, nem megyek két randi után oda, meg amúgy sem tudom pontosan hol van.
2012. febr. 29. 16:27
 5/6 A kérdező kommentje:
1 hétig kell hivogatni? Erre nem gondoltam volna. És ezt elvárják a lányok? És ez bejön nekik? A nagy csajozó guruktól meg azt hallottam hogy le kell szarni a csajt és akkor vonzódni fog hozzám...
2012. febr. 29. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj neki egy sms-t, hogy többször kerested, ha alkalmas neki és még szeretne veled találkozni, csörgessen meg. Ha erre sem reagál, kuka. :)
2012. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!