Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ciki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomark kérdése:

Lányok, szerintetek ciki az, ha egy fiú énekel? Járnátok egy olyan fiúval? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond, ha mellette férfias...
2012. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rockstar akor naná ;)
2012. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze hogy járnék!!! most is csak olyan fiú tetszik aki énekel meg még egy másik is szimpatikus ő is énekel! és igazából teljesen mindegy hogy mit olyan jó hallgatni a tiszta éneket! :DDD
2012. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok érte oda. Mondjuk csak úgy tetszene ha gitár mellett valami kis lassabb számot énekelne.
2012. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi, ha még van hozzá némi régimódi gondolkodásmód, és mondjuk szerenádot adna, persze nem az ablakom alatt, hogy az egész utca hallja, csak mondjuk kettesben egy vacsi után, vagy tábortűznél gitárral, ilyesmi. Nagyon ütős és romantikus az ilyesmi.

Nekem a tesóm is énekel (rock bandában) és a párom is (kórusban). Van barátnője a tesómnak.

A párom pedig nagyon férfias, teljesen függetlenül attól, hogy milyen műfajban énekel.

2012. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan bejönnek. Mivel én is szeretek énekelgetni, fiúkkal ilyen téren jól megértjük egymást és szokszor énelekek velük :)

16L

2012. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Nem mellesleg 8 éve zongorázom, úgyhogy van valami közöm a zenéhez, bár a gitár sem áll tõlem messze, volt is itthon (tesómé, de elvitte az egyetemre, igy nincs min gyakorolni, csak a zongorán)

2012. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat maugy én is éneklek 3 éve és dobolok 5 éve
2012. febr. 28. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha zenélni is tudsz és emellett énekelsz is, engem simán le tudnál venni a lábamról.

Ez legyen az, amivel felvágsz, dögösebb, mintha gyúrnál!

2012. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!