Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerethetek-e egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek-e egy olyan fiuba akit csak egyszer lattam eloben?

Figyelt kérdés

Amikor meglattam ot, ugy ereztem, mintha villamcsapas ert volna. Mintha elso latasra belezugtam volna. Szoval megkerestem ot a facebook-on es azota levelezunk.

Bizzak a megerzeseimben, vagy ez csak illuzio?


2012. febr. 28. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetséges. de ha közelebbrôl megismered könnyen csalódhatsz is. lehet másabb mint ahogy elképzeled. de ne legyen igazam, sok sikert :)
2012. febr. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bullshit.

Nevetséges, hogy ezek a mai tinik nem képesek megkülönböztetni a fizikai vonzalmat a szerelemtől...

Pedig igen csak ég és föld a kettő...

2012. febr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze...este keresd meg a szellemét!!!
2012. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is voltamm már igy nem is egyszer,aztán mindig csalódás lett a vége!De ettől függetlenül jobban megkéne őt ismerned!!!
2012. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nevetséges, hogy ezek a mai tinik nem képesek megkülönböztetni a fizikai vonzalmat a szerelemtől"


Most nem azért, de mikor tudták megkülönböztetni?


Ettől függetlenül igaza van (csak a "mai tinik" frázison akadtam fent, nem volt ez másként sosem). Ha neked ez a szerelem, az valóban gáz, mert nem az illetőt szereted, csak vonzódsz hozzá, a többi a fantáziád szüleménye. Ha ezek után megismered, és tényleg megszereted, az nagy mázli, bár ezt te úgy fogod értékelni, hogy "szív tudja mit akar". De ez bullshit: mázli az egész.

2012. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, de azért bele nem szerettem. Igaz nem lett belőle semmi komoly, de a mai napig jó a viszony köztünk. A megérzéseidben bízhatsz, csak ne éld bele túlzottan magad.
2012. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, nem "mai tinik", hanem simán csak tinik, illetve ezt lassan már ki lehet egészíteni a 13-14 éves egymással összevissza b*szó, halálosan szerelmes takonykölyök korosztállyal.
2012. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!