Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rám ír egy csaj facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám ír egy csaj facebookon akit nem is ismerek de tetszik nekem, akkor mit írjak vissza neki?

Figyelt kérdés
Rám írt egy csaj facebookon de csak annyit h Szia de nem tudom mit írjak.. elvégre a fiúnak kéne kezdeményezni de ötletem sincs h mit szeret a csaj.. nyomulós legyek vagy nem tudom! elsősorban tudom h köszönjek vissza neki de utána miről kezdjek el beszélni vele? 1-2 szer láttam eddig buliba de semmi több és bejelöltem mér régebben de most meg rám írt.
2012. febr. 27. 20:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
18. de azért nem mert ilyenkor zavarba jövök :DD túlságosan meg akarok felelni neki.. És azon vagyok h el ne rontsam és 100szor átgondolom hogy mit írok!! de ami elsőre jónak tűnik a végére szar lesz.. :/ Élőbe menni szokott az ismerkedés mert akkor nem gondolom át és általában bejön bár nem sűrűn ismerkedek... de ilyenkor tanácstalan vagyok :/
2012. febr. 27. 22:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha már láttad 1-2 alkalommal, akkor nem írhatod azt, hogy nem is tudod, ki a fene.


Én rá szoktam kérdezni, hogy honnét ismerjük egymást.

2012. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szia


sok értelmes hozzászóllás, bár a kérdés sem valami felnőtti, de neked ez most a "kereszted" hát legyen. Bármit irhatsz neki csak azt ne amit a 3 ik. Ne nyilj meg ennyire még. Ráér..tényleg a titok hogy lazán, legyél kedves (nem nyálas), és kezeld őt ugy mint mást. Ne érezz magadban nyomást amiatt hogy most beszélned kell, kérdezned ..mert nem kell, mint ahogy az erőltetett poénkodás sem, csak természetesen Ha valóban érdekled ilyenre nem lesz szükség, menni fog magától a beszélgetés. Ha pedig rád irt és nem csak azért hogy ki vagy:D akkor ahogy irták is,, már +al indulsz;) ügyesen.

2012. febr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
am a legjobb majd ha alakul a dolog áttértek live-ra.
2012. febr. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
# 13/15 3:10 Köszönöm a választ!! Suliról beszélgettünk stb... meg hogy hol bulizik meg ilyesmi
2012. febr. 28. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!