Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem lehet valami balhém, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem lehet valami balhém, ha elmondom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy tanárnőm és szeretném neki elmondani ezeket az érzéseket. Én úgy érzem, hogy én sem vagyok neki közömbös. Abban bízom, hogy ha elmondom neki, akkor valami talán lehet köztünk (én leginkább szexet akarnék). Van családja, házas, de én attól még megpróbálnám. Hol és hogyan adagoljam be neki, hogy tetszik nekem? (18 éves elmúltam már)
2012. febr. 27. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hívd el kávézni.

És csak szerető akarsz lenni?Mert ez gáz.

2012. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

1. Van családja, házas... Bravó, gratulálok. Jó dolog is feltúrni valakinek a családját, tönkretenni a házasságát.


2. Ha tanárod, akkor büntetendő - börtönbe is akarod juttatni?


Te egy akkora szemétláda vagy, amekkorát azért ritkán lehet találni.

2012. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak szerető. Azért elég nagy a korkülönbség ahhoz, hogy családosdit játszunk.
2012. febr. 27. 18:58
 4/12 A kérdező kommentje:

1. "Jó dolog is feltúrni valakinek a családját, tönkretenni a házasságát." - Miért túrnám fel a házasságát? Nem azt kérem, hogy váljon el.

2. 18 éves elmúltam, azzal szexelek, akivel csak akarok.

2012. febr. 27. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor meg mi a kérdés? menj és szexszelj vele. két lehetőség van úgyis: 1. lesz egy jó estéd 2. kellemetlen helyzetbe hozod magad és megnehezíted a saját dolgod a suli hátralevő idejére

mivel te ismered a nőt nyilván te tudod melyikre nagyobb az esély. de én nemhinném h belemegy a játékba...

2012. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mmT ***** válasza:

én lehet, h rosszul látom, de szerintem csak kinevettetnéd magad. de lehet nincs igazam.

amíg tanít, addig tutira úgysincs esélyed. ballagás után esetleg. de a tanárnéniről is meglenne a véleményem, h egy "kis taknyos" (ne haragudj, de tényleg - már rég lediplomázott, mikor Te az érettségi izgultál) miatt megalázza a férjét és veszélyezteti a családja jövőjét.

2012. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak egy alkalmat szeretnék. Szerinted hogy adjam elő neki ezt majd? És hol? Amúgy meg ha nem jön be, szerintem nem veri majd nagydobra.
2012. febr. 27. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
de te konkrétan milyen jeleket kaptál tőle? nem lehet hogy csak félreértetted? lehet csak kedves és simán közvetlen veled mert szimpatikus vagy neki emberileg de ez nem azt jelenti hogy férfiként néz rád föleg h családja is van :S
2012. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
En konkretan a tornaszertarban adagoltam be neki, es eleg jol fogadta...
2012. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kivételez velem, megenged nekem olyan dolgokat, amiket másnak nem. (telefonálhatok órán, nekem nyomtat óravázlatot, míg a többinek nem, felelésnél, dolgozatnál elnézőbb velem, ha hibázom, kijavít és szerintem könnyebben kapok nála jó jegyet, néha simogatja a hátam is)
2012. febr. 27. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!