Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elmondom neki hogy róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom neki hogy róla álmodok az tetszene neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki teccik nekem. már egy éve ismerem és msnen sokat beszélgetünk. személyesen csak ritkán, mert egyikőnk sem túl bátor. ha mondom neki hogy szoktam róla álmodni az teccene neki?
2010. nov. 29. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Cukinak venné...
2010. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
sztem ne mondd neki mert buz.s meg gyrekes nagyon és sztem ezt ö is igy fogja felfogni
2010. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Mondd azt neki, hogy álmodban jól megpakoltad. Az már férfias.
2010. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a nagyszerű válasz(1) nek

2. nem tom mért buz.s az ha egy lányról álmodok

3. kicsit bunkó

2010. nov. 29. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Jobban, mintha azt mondanád te vagy az egyik lány, akiről álmodok, ha nem is túl gyakran.
2010. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem mondd meg neki nyugodtan, hogy meg szokott jelenni az álmaidban :) Nekem is szokta mondani egy barátom (aki nem közömbös számomra) és nagyon jól esik, aranyosnak tartom. De ha megkérdezi, hogy mit akkor ne mondd azt, hogy "már nemtom" mert ez kiábrándító. Legalábbis nekem az... ;)
2010. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tod az almok jelentessek birnak.... Ha elmondod neki en az o helyzetebe arra gondolnek h bejovok neked... Az egojan biztis loke egyet, foleg ha jol nezel ki. Csak vigyazz neh a baratnoi cikizzenek emiatt!!! Mert ilyen emberek is vannak. Sajnos....:(

17/L

2010. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.
2010. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 clyde&robert ***** válasza:

mond azt neki:


az ejjel rollad almodtam,

majd megkerdi hogy mit?vagy hasonlot kivancsiskodni fog,mert a lanyok ilyenek

mond hogy nem is tudod mond el vagy sem egy kicsit nehezedre esik

majd ir esetleg egy olyat hogy ahogy akarod,vagy kerlek mond el mert kivancsi vagyok

akkor mond a kovetkezot:

kintvoltunk a zoldben,egy folyo mellett,forron sutott a nap,en nagyon megkedveltelek,csak egy kis ruhadarab volt rajtad,gyonyoru voltal,megfogtam a kezed,a szemedbe neztem es lassan meg akartalak csokolni,de te nem akartad,valami bantott teged,szorakoztunk,es nevettunk egy csomot,de azutan meg csak arra emlekszem hogy egy kis zold manoval vagyok,te eltuntel.


ha esetleg nem jon be neki akkor mond azt hogy na jo lehet egy kicsit benna ez a duma,de nekem tetszik:)))


legyel "vicces"


sok sikert

2010. dec. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nagyon édes, nekem azt is el szokta mondani a barátom hogy mit :P.
2010. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!