Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeri valaki a maicsaj.com...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri valaki a maicsaj.com oldalt?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam és smsezni kezdtem vkivel,de egyre gyanúsabb kezd lenni a dolog.Emeltdíjas sms és minden személyes dolgot(vezetéknév,pontos cím,email cím...)kimoderálnak.Kezdek aggódni,h lehet egy csaló bandába botlottam?
2012. febr. 27. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Megérdemled ha ilyen hülye voltál.Mi a ráknak kell ilyen szemét helyekre regizni?
2012. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha első körben megadhatnád az elérhetőségeidet, akkor nem küldenél drága sms-t. Ez benne a biznisz.
2012. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha utalsz nekem egy ezrest, akkor elmondom csalók-e. :)
2012. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ha hülye gyökér vagy, és nem tudsz normálisan ismerkedni, mert önbizalomhiányod van, és lelki sérült vagy, meg is érdemled, hogy a pénzed mind elvegyék. Ne keress választ. Úgyse tudod meg mi van, meg mi nincs. Gép előtt rohadva max rázni tudod. MENJ ÉS ÉLJ normális életet... ha meg képtelen vagy, ne keress senkit, mert csak megnyomorítod az életét annak is a sajátod után
2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frank1997ize ***** válasza:
Olvastam a kezdőlapjukon hogy összerakták a sok párkeresős szart aztán úgy lett a maicsaj.Csak azt nem értem hogy rá lehet menni hogy férfit vagy nőt akarsz.Jó és kiküldik egy számnak de azt honnan tudják hogy kinek küldik ki az se hogy nőnek fogják ki küldeni ha valaki nőre ment rá.Milyane Érdekes azért nem?
2013. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frank1997ize ***** válasza:
Ehhez túl hülye vagyok világosítson fel!
2013. jún. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frank1997ize ***** válasza:
Valaki!(kihagytam)
2013. jún. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!