Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan forumot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan forumot, chatet akármien oldalt ahol lehet ismerkedni? :D

Figyelt kérdés

Lécives ne röhögjetek ki de nagyon kivagyok éhezve egy kapcsolatra.hatalmas szeretethiányom van:D még nem volt komoly kapcsolatom csak probálkozások de vagy én nem jöttem be az illetőnek vagy ő nem tett eleget az elvárásaimnak

amugy ha itt lenne valaki kedves,figyelmes,vicces srácnak tartom magam:D ha kell adok nevet megnézel facen:D

16/f


2012. febr. 10. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon kapod.. :D Sokszor hallottál már biztos erről de nem netten kell becsajozni hanem az életbe. Anno én is chat függő voltam azt hittem majd ott lesz csajom, mégis élőben találkoztam vele elsőnek. 5 évig biztos ebben a hittben éltem. 18/F
2012. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Hagyd az internetet és menj el diszkóba/kocsmába/házibuliba és személyesen ismerkedj a nőkkel. Ha ilyen fiatalon a neten kezded a csajozást, huszonsok évesen egyedül leszel 0 tapasztalattal.


25f

2012. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon kapod.. :D Sokszor hallottál már biztos erről, de nem neten kell becsajozni. Hanem az életben. Anno én is chat függő voltam, azt hittem majd ott lesz csajom, mégis élőben találkoztam vele elsőnek. 5 évig biztos ebben a hitben éltem.

18/F

2012. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj DE MOST KOMOLYAN amiket írtunk eddig! Minden értelmes ember ezt fogja neked válaszolni! Ne légy már ekkora kocka, csak egy tanács: semmi beszariság és sok önbizalom lesz szükséges főként. Amíg nincs meg ez a két alap dolog, az azt jelenti hogy nem vagy megérve a dologhoz.

18/F

2012. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
önbizalmam van egy kicsi de olyan lány aki tényleg tetszik ugy félek mint a tűztől szószerint nem tudom kifogom-e ezt nőni...
2012. febr. 10. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor egy TV-s szerencsejátékban részt veszel hozzáteszem az a célod sok pénzel menj haza, az első kérdésért fogsz a legkevesebb manit kapni hiába a főnyeremény kell. Egyre nehezebbek a kérdések, és ha nincs meg a kellő tudásod képtelenség elvinni a főnyereményt. Na ezzel csak annyit akartam mondani...miért nem próbálod meg elsőnek egy kevésbé szimpatikus és csinos csajjal a dolgot??? Egy olyan csajnál ahol a gátlásaid félre tudod tenni, és magad lehetsz! Ne legyél mohó! Elsőnek szerezz némi tapasztalatot.

18/F

2012. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neten elég sok az aberált ember. Mg persze megy a ködösítés az adatokban, pl 18as csak nem 18 csak 16, a 180cm magasság se 180 csak 165, és így tovább.


Kapcsolatfelvétel céljából megfelelő, de amíg nincs személyes tapasztalat, érintés, látás, hang alapú információd a másikról addig kb úgy kell tekinteni mintha nem is lenne. Sokan hjátzsanak névtelenül másik "érzéseivel" (bár neten keresztül nem igazán lehet érzéseket kelteni a másikban - de ez már más téma).

2012. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!