Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkoztatok már ilyen csajnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoztatok már ilyen csajnál?

Figyelt kérdés
Félvállról veszi azt hogy legyen valakie. úgyértem ,hogy lesz4rta, hogy elhívom vagy sem...

2012. febr. 27. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos nem szarja le csak ilyenek a nők
2012. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, próbálkoztam. Sok randi volt mögötte és már nem hitt az egészben. Közben tényleg volt egyéb elfoglaltsága is.
2012. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tipikus női taktika: eljátssza, hogy nem érdekled annyira, közben meg valószínűleg majd eleped, hogy elhívd valahova! :)
2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elhívtam már egyszer csak nem tudtam elmenni. elmondtam az okát õszintén meg bocsánatot kértem, és megkérdeztem h bepótolhatjuk e? erre azt felelte h döntsem el én. na meg jól leoltott, meg azt mondta hogy akkor legközelebb is lessz valami (valaki) ami miatt megyek majd legközelebb.
2012. febr. 27. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ja, hát akkor megsértődött. Én ugyanezt tenném, sőt, teszem is! Majd megőrülök, hogy találkozzak valakivel, de csak hisztizek, hogy úgysem fog összejönni. :) Ilyenek vagyunk mi nők! :)

(Mindenesetre tanulság, hogy ezt a pasik "félreértelmezik", akkor inkább én is változatok a "taktikámon". :) )

2012. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! megy a zöld!
2012. febr. 27. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam, ő leszarta hogy élek e vagy halok, repült is páros lábbal.
2012. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!