Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? :S

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Jó ha tudjátok, hogy én alkatilag nem tartozok a top 10.000 pasi közé. Csöppet mackósabb az átlagnál. Elég jó humorú gyereknek teremtett az Úr és eddig bárkihez bátran oda mentem annak ellenére, hogy nem vagyok külsőre tökéletes. Azonban volt egy rövidke kapcsolatom nem olyan régen lett vége. A lány szerette amilyen vagyok és tényleg hihetetlen jó érzés volt, hogy szeretett. Sajnos vége lett, de nem fordultam magamba és elkezdtem keresni a következő lányt. :) Alig 2 hete láttam egy eszméletlen szép lányt és "kicsit" bele estem. Csakhogy valami nem stimmel velem mert nem bírom leszólítani egyszerűen leblokkolok mikor meglátom. :S Tudom, hogy cselekedni kell, de egyszerűen nem tudok mit csinálni. Valaki volt már hasonló helyzetbe? Ha igen mit tudtál csinálni, hogy győzted le magadban a "félelmet"?
2012. febr. 26. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy megtaláltad a neked való lányt :P

Meríts erőt és menj oda. Amúgy is jó esély van rá, hogy lepattint, felesleges túlzottan beleszeretned mielőtt egyáltalán leszólítod...

2012. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod mi a pláne ?? Hogy a hangja olyan mint annak a lánynak akit éveken át szerettem és majdnem meg is lett; az arca meg olyan mint a volt barátnőmé :D
2012. febr. 26. 21:58
 3/5 Zslt ***** válasza:
Le kell szólítani.Lehet h belsőre nem is olyan jó mint ahogyan azt te gondolod...
2012. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad ember, mit veszíthetsz? Te írtad, hogy eddig semmi ilyen gondod nem volt... űztél valaha bármi veszélyesebb sportot? Vagy bármi olyan helyzet, amikor a frászt kaptad majdnem? Pl ha kiskorodba valaki meglökött szánkóstul a dombt tetejéről, te neg majdnem össze pisáltad magad, annyira betojtál, hogy most nyakatörött hóemberként végzed valahol a lejtő alján... aztán megúsztad. és bazi király volt! volt ilyen? és akkor ott van, az a kellemes borzongás, amikor tudod, hogy valami nagy dolog van kockán, még is csinálod.


Nah, ha megvan mire gondolok, akkor azt a félelmet, amit érzel, legközelebb csökkentsd le egy ilyen kellemes borzongássá. Legyen ez az érzés a barátod, szokd meg, ne akard legyőzni, fogadd el hogy ott van! Mint ahogy azt is fogadd el, hogy veszíthetsz. De az sem olyan szörnyű. Hiszen egy ilyen lánytól, még kikapni is öröm nem? :D

2012. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit... ;)
2012. febr. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!