Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak errol a sracrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak errol a sracrol?

Figyelt kérdés

Mar regota kedvelek egy fiut, ugy tunt, hogy o teljesen mas, mint az atlag, olyan aki gondolkodik, aki akar valamit tenni a vilagert, aki az ertekeket keresi masban.

Tegnap ezt teljesen lerombolta az uzenetevel. Azt irta, hogy total kiakadt, amikor egy ismeretlen csaj berangatta a wc-be, hogy sz.exeljenek, egy szorakozohelyen. De rendes volt, mert utana hazavitte ot.

Aztan az uziben ott panaszkodott nekem, hogy milyen konnyuek a nok.

Ok, azok, az a csaj egy kis kruva volt, de mi a helyzet vele? Szerintem egy normalis pasi ezt visszautasitotta volna, nem? Meg miert mondta ezt el nekem egyaltalan?

Vagy ez teljesen normalisnak szamit, es csak en reagalom tul?


2012. febr. 26. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, ha szingli egy srác, elmegy bulizni, és egy csaj aki bej ráadásul bejön neki, berángatja a wcbe hogy lecumizza, kevés ember utasítaná vissza, ezt bátran ki merem jelenteni..
2012. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz már semmin, ebben a világban már a tehén bässza a bikát.
2012. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De sajnos csodalkozom, mert igy ezzel az a sok vilagmegvalto duma csak hulyesegnek tunik. Meg nekem sose jutna eszembe valami kocsma Wc-ben dugni egy ismeretlennel. Meg nem is ertem, hogy ezt most mire volt jo kozolnie velem.

Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy a reakciomra volt kivancsi, vagy csak igy akar lekoptatni?

2012. febr. 26. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kamuzik, esetleg féltékennyé akar tenni. Amúgy ha bejött egy csaj, aki rögtön azt akarta, nem utasítottam vissza. Ha valaki szingli, akkor teljesen normális. Lehet még ki sem józanodott mára teljesen. Más az, amikor aggyal gondolkozik valaki és más a szexuális túlfűtöttség. Nem zárja ki egymást az általad említett két dolog.
2012. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!