Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok, és jó volt, vagy elég 'béna'?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap volt. Mióta megismertem ezt a fiút, azóta tetszik, és nem csak a külső miatt,ha nem azért is mivel nagyon vicces, kedves, jó fej meg ilyesmi. Tegnap barátnőimmel elmentünk 'bulizni'. Nos, ott volt Ő is. Elmentünk beszélgetni, ketten. Ő nem egyszer akart megcsókolni, de én elfordítottam a fejemet, mivel részeg volt aztán, nem nagyon akartam, de a végére mikor a szemebe nézett akkor ááá.:D, és megtörtént.:).. Szerintem elég béna voltam mivel első volt, de azért remélem a 2. jobban fog sikerülni.15/L
2012. febr. 25. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem voltál nyálas, akkor nem lehetett az annyira rossz seneki se neked:D
2012. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó volt. Nem görcsöltem rajta, hogy "jaj milyen béna leszek!"...csak megtettem :D

Sztori: Csak kimentünk picit hülyülni a szabadba mint HAVEROK, de nem is tudom miért és minek következtében...elkapta a kezem és magához húzott és megcsókolt. Visszacsókoltam. Aztán jól megdobáltam ágakkal XD

2012. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem elég béna voltam mivel első volt.."

elég hülye felfogás. az első csók nem egyenlő azzal,hogy mivel eslő, béna az ember vagy rosszul sikerül..


nekem nagyon jó volt az első.:)

eddigi legjobb

2012. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma volt. Isteni volt. Úgy történt, higy a barátom HÉVvel ment a megbeszélt helyre. Én gyalog, mert közel lakom a HÉVhez. Nézegettem a mobilomat, amikor bemnták, hogy “vonat érkezik a 2. vágányra. Nekem pillangók repkedtek a hasamba. Leszálltak az emberek, mindenki ment a dolgára és ott láttam meg. Odamentünk egymáshoz, megölektük egymást, utánna jött a puszi. Befelyeztük a puszilkodást, a szemembe nézett, és megcsókolt. Én visszacsókoltam, és kb 5 percig csókolóztunk a peronon. Uttánna megkérdezte, hova mennjünk. Nem tudtam, hova szeretnék menni ezért csak úgy elindultunk. Majd megálltunk egy hídnál. Bebújtunk az aljába, ő leterítette a kabátját, és kb másfél óráig csókolóztunk, kisebb megszakításokkal. Fantasztikus volt. Mindenkinek ilyen első csókot kívánnék.
2012. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!