Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány nagyon akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nagyon akar velem randizni. Menjek?

Figyelt kérdés

Külsőre nem jön be, de nem is taszít. Szimpatikus, jópofa lány. De nem akarok úgy járni, hogy randizgatunk és úgy döntök, hogy mégse kell. Nem akarok fájdalmat okozni neki. De az alkalmat elszalasztani hülyeség lenne. Mit tegyek?


(Nem tartozom azok közé, akik úgy gondolkodnak, hogy mindegy, ki az, csak legyen kit dugni.)


2012. febr. 24. 21:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
És ezt 1-2 randis ügynek javasolnátok, egyelőre?
2012. febr. 24. 21:40
 12/31 A kérdező kommentje:
Hm a lány konkrétan nem hívott, de nagyon célozgat rá, hogy jó lenne megismerni egymást, beülni együtt valahova.
2012. febr. 24. 21:41
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
ja, elmész aztán meglátod hogy ennyi volt, vagy mégis csak lehet több is
2012. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Hát, az esélyt megadnám talán, de ne lovald be nagyon.

Mi a gond vele külsőleg egyébként?

2012. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nincs vele gond, külsőleg olyan semmilyen.


Én se akarom nagyon belovalni, de hogy adjam a tudtára, hogy szimpatikus, de ezenkívül semmire ne vegyen mérget? Mégse mondhatom így ezt meg...

2012. febr. 24. 21:58
 16/31 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy normális. Ha az első randinál (sem) tartotok, ő sem kezdett még bele az esküvőszervezésbe.
2012. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyébként látsz rá bármi esélyt, hogy vele legyél?
2012. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mondd meg neki ezt csak kicsit finomabban. Találkozzatok és meglátod mi legyen. Ha nem találkozol vele, lehet, hogy később megbánod. :)
2012. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Hát mit tudom én! Erre valók a randik... Ha 0 %-ot látnék, nyilván fel se tettem volna a kérdést!
2012. febr. 24. 22:01
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ha én randira megyek repkednek a pillangók a hasamban, minden vágyam, hogy végre lássam, de közben arra vágyom bár rám se nézne, nehogy rosszul süljön el. Ez ad egy olyan vegyes kellemes és egyszerre borzalmas izgalmat, ami utánozhatatlan és csodálatos :)
2012. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!