Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési helyek 18 éveseknek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési helyek 18 éveseknek?!

Figyelt kérdés

Nos, diszkó, kocsma, ilyen olyan fesztivál kizárva, nem részletezem miért - komoly kapcsolatot keresek.

Facebookon ráírós téma kizárva - gáz.

Valami olyan hely, esemény, tevékenység kellene ahol 18 év körüli lányokkal lehet kultúrált körülmények között ismerkedni, itt nem egy kimondott randizós helyre gondolok, hanem szimplán egy olyanra ahol közvetlenek az emberek, bárki elvegyülhet.

köszi, 18F



2012. febr. 22. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nos, diszkó, kocsma, fesztiválokon is lehet barátnőt találni. mehetsz továbbá könyvtárba is
2012. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehol, 18 évesen csak bulikban, fesztiválokon és facebookon tudsz ismerkedni.
2012. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
másrészt a normális emberek is buliznak,
2012. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Esetleg ha van valami olyan társkereső oldal ahol kifejezetten ez a korosztály van..
2012. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"másrészt a normális emberek is buliznak,"


Ebből is látszik, hogy te nem vagy normális ember. János! Nem vagy már öreg ehhez a javában tini fórumhoz?

2012. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Élőben. Utcán. Sétálsz, és érzed a másikról, hogy milyen. Látod rajta... ha látsz egy normálisabb csajt, odamész szépen és elmondod hogy bejön, adja meg a számát. Légy őszinte! És nem az számít amit mondasz, hanem ahogy mondod. Egyébként akárhol lehet. Nem hely kérdése, hogy nincs csajod... hanem annak a kérdése, hogy teszel-e érte. És ha épp utcán látod meg azt aki tetszik, miért ne ragadnád meg az alkalmat?
2012. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress neked való társasági kört. Azaz klubot; ahol olyasmit csinálnak amit te is szeretsz.

Én egy edzésen ismertem meg a párom. Igaz elég kis csoport volt de a sors vezetett oda :D

2013. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy kulturált jó kis kávézóban is találhatsz lányokat.no persze jókor kelle lenned jó helyen:-)
2013. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyelvsuliban pl. Én ott találkoztam 2 szemrevaló csajjal, csak aztán mégse lett semmi:D
2013. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!