Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nemtom de nem merem átölelni az iskolába sok ember között és ez őt zavarja h én ijen "félénk" vok de nemtom h most hivjam el sétálni vagy menjek át hozzá és ugy könyeb lenne?!?! vagy hol öleljem át amit a csajnak is tecceni fog?:D lécc segitsetek:)! jah és bocs mindenkinek ha kicsit zavarosan irtam le a dolgot!
2008. ápr. 8. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyosak ezek a kérdések. :)

Szerintem hívd el sétálni... biztosan van a közelben egy park vagy egy tó, folyó, ahová elmehettek kicsit kettesben... ilyen helyeken általában nincs tömeg. :) Ott nyugodtan megölelheted a lányt. Nem fog visszakozni. :) És még több is lehet belőle, nemcsak ölelés. :) Nyugi, no para, bátornak kell lenni! Utána már nagyon jó érzés lesz! ;) :)

Sok sikert! :)

2008. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaj jo hogy félsz tmegbe ..:D hát akkor hivd át magadhoz vmit közöseb csinálni leckét vagy valamit vagy ...hivd el egy parkba tohoz amit már az elöttem szolo is mondott ...és öleld át majd lassan fokozatosan elöször adj neki egy puszit majd 5percre rá a szájjára és mond elneki h szereted stb .. ! garantáltan bejön ..! éS NE FÉLJ MINDENT BELE ..SOK SZERENCSÉT!!
2008. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmi nekem is a véleményem. Azzal kiegészítve, hogy kisebb (barátságosabb) társoságban, vagy kettesben is lehet kicsit lassabban haladni. De mindenképp jó ötlet egy két érintés(ami mellesleg még nem is egyértelmű jel, lehet baráti is). Pélául egy átkarolás, simogatás(nem sok, óvatos, és nem túl intim) pl a hátán.

Szerintem hozzá nem menj elsőre át, az kicsit sokkoló, és talán az is, ha elsőre csók lesz, bár ellenkezni nem kell, és én a helyedben nem úgy kezdeném, hogy szeretlek. Legjobb esetben ez szó nélkül kijön.


Isak

2008. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!