Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon összejöhetünk? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon összejöhetünk? Van egy pasi aki nagyon bejön és állítás szerint én is neki.

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk..és azóta többször találkoztunk....többször felhív 18 percre meg ilyenek..de azt mondja h ő most nem akar kapcsolatot..mivel volt egy 3 évig tartó kapcsolata..és nem akarja lekötni magát..azt mondta h ezt azért mondja mert nem akarja h rá várjak, és többször elmondta h lehet ezt amit mondott meg fogja bánni 2hét egy hónap múlva...vagy ha majd ő keresne fel engem, s akkor már más pasival leszek biztos szidni fogja magát..mikor talkozunk nagyon jól elvagyunk igaz mint az ovisok..amúgy én 16 vagyok ő 19.... pl mindig mikor megtudja h pl csikis vok állandóan csikizett meg mindig incselkedik...ma megakart a játszótéren pörgetni..és én nem mentem be és onnan felhívott:P jajj amúgy nagyon helyes...szerintetek megváltozik a véleméye???:P írjatok??hogy változtassam meg??:P
2009. jún. 5. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod,de főleg ne azt hogy megjátszod magad csak hogy jobban bejöjj neki.Add magad,és hozza az élet amit jónak lát :)
2009. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

várj...

egyszer mindennek eljön az ideje :) ki tudja lehet 2 hét múlva már járni fogtok :P :D

2009. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem...csak az a baj..hogy jön a nyár ..és ahol ő lakik én ott vok kolis amúgy egy órára lakok onnan...mondjuk én h taléálkozzunk szivesen bemegyek:P
2009. jún. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!