Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mindenigaz randizni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenigaz randizni fogok egy lánnyal, aki azt se tudom ki az? Haverom barátnöje intézi nekem egy bulin.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 00:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Keresztnevét se tudom, azt se tudom ki az, nem ismerem. Mit tudok csinálni vele? Mit csináljak vele?
2012. febr. 21. 00:53
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem akkor randizni fogsz egy lánnyal akit egy haverod intéz egy bulin!


ez milyen kérdés?

2012. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 étoile et lune ***** válasza:

Valld be, hogy az előző kérdező vagy. Add el a veséjét.

Na de, vicces félretéve. Miért annyira megoldhatatlan, hogy megnézd a csajszit facebook-on, esetleg rá is köszönj az ottani chaten? Vagy ragaszkodsz a meglepihez?

Legyél laza, kérdezgesd, miket szeret, mi a véleménye a ti kis vakranditoktól, izgul-e stb. Nekem tetszene, ha ilyen őszinte kérdésekkel nyitna felém a srác, nem ilyen bárgyú ,,szereted a VBK-t?"-tal.

2012. febr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olyan fura. De ha kicsit van agyad, akkor elolvasod, mit írtam alá. Különben meg telefonról nehéz írni.
2012. febr. 21. 00:58
 5/7 A kérdező kommentje:

Már rég megbeszéltem volna talit a csajjal, de a nevét se tudom xD igen, elözö kérdezö vagyok :D a vesés srác

Na de komolyan, nem tudom a nevét se a lánynak, haveromék nem mondják meg kit intéz nekem a lány, szóval, jó hülyeség xD

Annyit tudok, jól néz ki. Haverom meg elég válogatós, szal akkor tuti jó a csaj :P

2012. febr. 21. 01:01
 6/7 étoile et lune ***** válasza:
100%
Akkor meg ne pánikolj. Mindenképp tapasztalat lesz, és valószínűleg a csajszi lesz a szégyenlősebb, kivéve, ha gyakorlott kis lotyó, akinek Te leszel az 5. barátja. Furcsának furcsa, igen, a vakrandi sosem furcsátlan (igen, mától van ilyen szó).
2012. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem pánikolok, csak nem voltam még vakrandin :/

Nem baj, ezt is megélem :D

2012. febr. 21. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!