Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtam, hogy van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtam, hogy van barátnője, mégis hagytam, hogy megcsókoljon. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve van barátnője, de igazából csak azért nem szakítanak, mert nehéz a megszokás miatt, de mindketten tudják, hogy nem jó már. A srácot elég rég óta ismerem, és "kerülgetjük" egymást már egy ideje. Tegnap, mikor felköszöntöttem a szülinapja alkalmából, megcsókolt, én pedig hagytam.

Bunkóság/ribancság volt tőlem? Okkal van bűntudatom? Mi a véleményetek erről az esetről?


2011. dec. 9. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Az kell amit nem lehet . Izgalmas ennyi. Amúgy 2 ember kell hozzá.
2011. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen dolgok néha megesnek.

Ha pedig amúgy is tönkremenőben van a kapcsolatuk, talán ez ad egy löketet, hogy felhagyjon azzal ami már amúgy is halálra van ítélve.

A kérdés már csak az, hogyha ezek után otthagyja a nőjét, te hajlandó lesze járni vele?


21F

2011. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem volt ribancság, elvégre neki kellett volna elsősorban észnél lennie, neked úgymond "nem volt veszteni valód"... viszont okkal van bűntudatod, mert belemásztál egy kapcsolatba!
2011. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Sztem nem vagy ribanc!

Nézd úgy gondolom, ha egy kapcsolatban minden jól megy, akkor nem kacsingat kifelé senki sem. Ergo ha ő megcsókolt, az nem a Te hibád.Én emiatt nem enném magam. Főleg mivel régebb óta vonzódtak egymáshoz. Lehet ez a csók kell majd neki ahhoz, hogy kilépjen a megszokásból és vgére szakítson a bnőjével!

2011. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Túlzás, hogy ribanc vagy, egyértelműen a fiú a felelős ebben az esetben. DE! Akármilyenek is a körülmények, én nem hagytam volna, mert így vagy úgy, ez rád is rossz fényt vet, és nyilván nem lenne bűntudatod, ha nem lennél azért picit te is hibás a történtekért. Ha komolyan érdeklődtök egymás iránt, és a másik lánnyal valóban szakítani szeretne, egy beszélgetést megér a dolog, de többet nem! Ha nem szakít vele azután sem, hogy te színt vallottál, és mégis tovább kerülgetitek egymást, már te is ugyanolyan bűnös leszel.
2011. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 LadyLee ***** válasza:
55%

Szerintem ne foglalkozz vele - neki kell elszámolni a lelkiismeretével. Ha neked tetszik a srác, akkor hajrá.


Ne legyen bűntudatod!

2011. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőjétől is hallottad már, hogy nem jó a kapcsolat, vagy a srác csak ezzel szédített? :)

Arra célzok, ha egyszer veled is megszokásból lesz csak együtt, akkor lehet, hogy mégegyszer megcsókolna - valaki mást...


Nekem bűntudatom lenne... és haragudnék is magamra. Ha együtt vannak, akkor együtt vannak. És amíg így van (hiába takarózik ilyen helyzetekben azzal, hogy már rossz a kapcsolat) nem másznék bele. És magamat sem aláznám be azzal, hogy esetleg a srác mégis a barátnőjénél marad, én meg hoppon.


Az meg már a level 90, mikor megromlott házasságban élő férfival megy a kamaty, ugyanilyen megfontolásból.


19L, a büdös konzervatív.

2011. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ismerem a srácot elég rég óta már, és tudom, hogy nem jó a kapcsolatuk. Nem most takarózott ezzel, tisztában voltam vele eddig is.


"És magamat sem aláznám be azzal, hogy esetleg a srác mégis a barátnőjénél marad, én meg hoppon."

Szerintem ez nem lenne megalázó, sőt igazából nem is számítok arra, hogy majd értem dobja a barátnőjét. Ugyan biztos vagyok benne, hogy nem fognak együtt maradni, de attól még nem biztos, hogy velem akar lenni. Nem ígért semmit, nem kérte meg a kezem, egyszerűen csak megcsókolt. Ez nem feltétlenül jelent semmit a kettőnk kapcsolatát nézve szerintem.

2011. dec. 9. 18:33
 9/16 cicculi válasza:
nem vagy ribanc:) és ha tényleg úgy van,ahogy írod, hogy már mindketten érzik hogy nem jó,akkor ez nem a te hibád:) és ki tudja..akár te lehetsz a következő barátnője;)
2011. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mondd meg a barátnőjének


hiszen te sem örülnél ha téged csalnának meg



miután meg szétválnak éljetek boldogan a pasival

2011. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!