Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyomuljak úgy, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyomuljak úgy, hogy ne legyen idegesítő?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta teszik egy fiú az osztályból, csak az a gond, hogy egyszerűen nem lehet semmit sem kiolvasni az arcából, vagyis nem igazán tudom, hogy végülis mit gondol rólam. (Nem tudom hogy számít-e, de jól nézek ki) 15L


És lehetőleg értelmes válaszokat kérek. Köszönöm. :))


2012. febr. 20. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
a nyomulás alapból idegesítő és a legtöbb esetben nem működik a kapcsolat osztálytársak között. az meg hogy szép vagy nagyon sokat számít, kivéve ha mellé köcsög utálatos vagy (gondolom nem vagy ilyen :))
2012. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetés, néhány figyelmetlen "véletlen" mozdulattal:D Ha jól kijöttök, akk nem nyomulásnak fog tűnni, hanem egyszerű haverkodásnak, amiből lehet egy kapcsolat:))
2012. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Solarian ***** válasza:
Ha nem látod, hogy örülne neked akkor szállj le róla. Engem sem hagx békén egx csaj és rohadtul idegesitő.
2012. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az Máté ?
2012. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Solarian ***** válasza:
Nem, Vince vagyok. :)
2012. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó 2: ennek mi értelme volt? A többieknek köszönöm szépen a választ. :) Egyébként épp ez a gond, hogy az egyik pillanatban teljesen odavan értem, a másik pillanatban meg már úgy néz rám, mintha egy baltával levágtam volna a lábát... :S

Mit csináljak?

2012. febr. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!