Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és tetszik nagyon egy lány. Nem egy iskolába járunk, de el szeretném mondani neki, hogy szeretem, és járni szeretnék vele. Hol tegyem meg? Hogyan tegyem meg?
2012. febr. 19. 20:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát Facebookon.
2012. febr. 19. 21:23
 12/18 anonim ***** válasza:
nah akkor dumálgass vele, aztán hozd fel valahogy tök jó lenne találkozni:)
2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Személyesen!
2012. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ok. Eddig tiszta. The next problem: Az ex. A volt pasija az én évfolyamtársam akit egy hét után dobott. A srác elég bunkó alapból, sőt ha megtudná, hogy azzal a lánnyal járok elkezdene szidni meg szét akarna minket választani a bunkója.
2012. febr. 19. 21:30
 15/18 anonim ***** válasza:
azzal csak a te malmodra fogja hajtani a vizet ;)
2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez is letudva. Oké a legnagyobb problem: Az egész osztályom 27 fő ismeri a csajt. Egy nagypofájú tanárgyerek állandóan ugat, hogy nekem sosem lessz barátnőm. Le szoktam oltani, de ha minden jól megy a lány ide a mi sulinkba jön továbbtanulni és itt is kellene vele foglalkozni vagyis szünetekben együtt lenni vele. De a ribanc tanárgyerek mindig ugat mindenkinek. Képes lenne akkor is beszólni.
2012. febr. 19. 21:42
 17/18 A kérdező kommentje:
Ötlet?
2012. febr. 20. 18:51
 18/18 anonim ***** válasza:
oltsad úgy hogy sírva menyen haza ... keress neten oltásokat pl : olyan vicet mondok hogy dagadt leszel... vagy már mondtam? xDD ezt tanácsolom de ez csak egy ötlet
2012. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!