Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt szeretnem tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem tudni, hogy kezdo randizokent, mennyire ciki ha mar az elso par csoknal merevedest erzek, ezt gondolom a lanyok is eszreveszik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki!! Ez azt jelenti, hogy nagyon szereted őt, annyira, hogy már ennyitől is felizgulsz. Szerintem inkább aranyos mint ciki. :-)
2009. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 17 éves pasimnak is felállt mindig egy csóktól, vagyis még az sem volt, csak átkaroltuk egymást. Neki is felállt, bár 13 évesen még nem voltam benne biztos hogy "azt" érzem-e. Később megvilágosodott...:)
2009. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki, velem is mindig ez van akár már attól, ha csak lágyan átölel a barátnőm.:) Ezt a csajok többsége izgatónak találja. Barátnőm is csak mosolyog olyankor, ha megérzi és be is indult ettől.:D Ne aggódj, tényleg nem ciki!!!;)


Ui.: Mondjuk azért ha nagy tömegben vagy, nem árt ha próbálod leplezni...XD

2009. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Miért lenne az?

Aranyos inkább, hiszen akkor szereted.

Talán a lány is ezt az oldalát látja, és nem érzi majd úgy hogy csak le akarod fektetni és ennyi.

Szerintem ez idővel majd elmarad, hisz mint írtad kezdő randizó vagy! Mikor megszokod a lányok ilyen közelségét, már nem okoz problémát!

2009. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!