Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kéne már ide egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne már ide egy társkereső rovat is, nemde?!

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy a legtöbb itt megfogalmazott kérdés valahogy burkolt társkeresés:DD de komolyan. tényleg belehetne vmit szerkeszteni, aki egyetért velem az írjon:))

és akkor lehetne feltenni olyan kérdéseket, hogy ki beszélgetne egy ilyen meg olyan fiúval /lánnyal, meg hogy ki az a fiú/ lány aki...?!:DDDmennyivel egyszerűbb lenne, mint ide olyan kérdéseket kiírogatni, hogy ki szexelne velem meg ehhez hasonlók.xD


2012. febr. 19. 11:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

elkéne ám ide

18F

2012. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

NEM!


Bár... itt azért a másik válaszaiból olykor lehet következtetni a másik ember személyiségére. Társkeresőn a kommunikáció hiánya miatt ez gyakran lehetetlen.

2012. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Én is válaszoltam egy kérdésre és ez a pasiknak tetszett!Ezrével jöttek a privát üzenetek!

Szóval kellene szerintem egy társkereső ide!

2012. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
lila nyuszi, neked tényleg elkélne egy pasi :D
2012. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet. Csak akkor úgy kéne, hogy mindenkinek kiíródik a neve a válasza elé (úgy értem, mint pl Zóna Pocoknál) és akkor ez alapján mindenkit meg lehetne találni. Rá kereshetnél arra, aki a válaszok alapján szimpatikus.
2012. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha minden válaszom mellett ott lenne a nevem...


NAGY SZARBAN LENNÉK!!! :D

2012. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
ugye hogy ugye:D
2012. febr. 19. 12:12
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok. Igazad van 16-os, én is bele-bele trollkodok egy-két dologba néha, de ennek az is az előnye lenne, hogy a nagyon sokat trollkodókat száműzhetnék. Tényleg néha már bosszantó, hogy vannak olyanok, akik egy amúgy tök normális kérdésbe is odaröfögnek.
2012. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
lila nyuszi.Hová lettél?
2012. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! ;)
2012. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!