Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ráírok a lányra, tök jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok a lányra, tök jól elbeszélgetünk, de ő sose írna rám?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy érdeklem, vagy csak barátságos... Érdemes még próbálkoznom, vagy csak untatom?
2012. febr. 18. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy nem írsz neki, ha érdekled keresni fog :)
2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha csak az egyik fél keresi a másikat, akkor az a kapcsolat halott
2012. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztok,akkor halott ügy.Mert neten írásba nem lehet kapcsolatot fenttartani személyes találkozások nélkül.
2012. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit, és milyen gyakran beszélgettek? És mióta?
2012. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Én lányként azt mondom, hogy írj neki rá még egyszer :) Én is olyanfajta vagyok, aki szereti ha a fiú kezdeményez
2012. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden nap látjuk egymást, de sulifolyosón nem lehet beszélgetni, ott mindenki csak áthalad. Elhívni meg még nem szeretném, mert abszolút nem tudom, hogy hogy érez. Amúgy mindig vigyorog, mint a vadalma, mikor köszön, és én is vissza.
2012. febr. 18. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszerű: hívd randira, ha igent mondd okés, ha nem akkor friend zone
2012. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Mi ez az újfajta baromság, hogy frind zone? ki a halál találta ki? Mert ez baromság, iylen nincs. Vagy kellesz a lánynak, vagy nem. Ha nem, akkor barátnak sem nagyon, mert benne lesz a lányban a félsz, hogy megint rá fogsz hajtani. Ez a frend zón egy nagy vakítás. Ez kitaláció.
2012. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem keres, pedig azóta már beszéltünk... :(
2012. febr. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!