Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Meddig vártok egy lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meddig vártok egy lányra?

Figyelt kérdés

Szemezgetések, beszélgetések de még mindig nem történik semmi. Szerintem ismerős a helyzet.


Leginkább visszafogott fiúk válaszára vagyok kíváncsi.


2012. jan. 10. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért előbb utóbb csak rákérdezek meg próbálom bíztatni, győzködni ;)

Legalábbis ha szemezünk meg dumálunk akkor már sejtem hogy bejöhetek neki csak nem nagyon akarja kimondani.

2012. jan. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha tetszik nekem egy lány, akkor figyelem kb. 2 percig és tovább állok, mert tudom úgy se tetszek senkinek sem :S
2012. jan. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk beszéltük h'nykor talizunk és késik, akkor max 15 percet.
2012. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ennél tovább nem is megyek, mert tudom h nincs esélyem egy lánynál se. Mondjuk szemezni nem is hajlandó velem senki, csak beszélgetni, de azt is csak ismerősök.
2012. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ranagol ***** válasza:
@Chubakka18: felismerted a helyedet a világban! Azonban szerintem rá se nézz!
2012. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ranagol ***** válasza:
Attól függ milyen lány! Sokan örüljenek, hogy valaki hozzászól, na ha arra várni kell akkor felejtse el! Ha egész jó arra se kelljen várni mert, mi a f@sz hogy késik? Játszik az idővel? Valakinek az is drága!
2012. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy randin mennyit vártok. Hanem meddig vártok még el nem hívjátok randira, esetleg meddig vagytok hajlandóak várni még történik valami? ( bár ez mind két félen múlik. ) Ezt leginkább azért kérdezem, mert egy lány is lehet félénk, nem csak egy fiú. És ha egyik se lép ...
2012. jan. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!